bugün

Ne büyük düşünce ya. Sağolun valla tek ihtiyacımız buydu şimdi her şey güllük gülistanlık.
sosyal medya kapatıldığına göre insanlar konuşmuyor, düşünmüyor, yazmıyor, çizmiyor, okumuyor. evet sorun ortadan kalktı her şey unutuldu dağılabiliriz.
Ve bunu da sosyal medyadan söylüyorsun.

Valla bu çocuk okur.
inşallah olacak olandır. umarım bu yeni düzletme kapatmayıda kapsar. zaten ahlaksızlık yalan ve provakasyondan başka hiçbirşey yok bu sosyal medyada. zaten batının oyunu hep bu sosyal medya amaç ülkeyi karıştırmak kapatılsın yeter. artık cehapeliler düşünsün ortalığı karıştıramaz hakaret edemezler sosyal medyadan.
Bir insan anama küfretsinler diye bu kadar çaba sarfetmemeli.
Destekleyenler var, şaka gibi.
Ekşiyi kapatsalar yeter de artar herif hâlâ youtube nekşfliş falan diyor.
zamanında bir gazeteci dönemin başbakanına "genelevleri kapatmaya yönelik bir yasa çıkarmayı düşünüyor musunuz?" diye bir soru sorar. cevap gayet net ve açıktır. "genelevleri kapatalım da millet bizi mi silksin?.

gündem değiştirmeye yönelik aba altından sopa gösterme şeysi.
Önce tiktok kapatılsın en azından saçma videolardan kurtuluruz.
Büyük isyan çıkar. Kim sorsa en medeni ülke biziz özgür basınımız var derler. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bu nasıl bir cehalet ? Diğer ülkeler bize bir taraflarıyla güler. Hem böyle bir şeyi zaten yapamazlar çünkü kendi işlerine de gelmez. Madem bu kadar rahatsızlar neden tweet atıp YouTube'a video koyuyorlar?
E devletten mi takipleşeceğiz aq?
Bukadar bağımlı millet bunalıma girer yoğun bakıma yatar.adamın hayatı bir tuşa bağlı.zannedersin 100 yıllık alışkanlık hepi topu 3-5 sene mazisi var bu meretin.
bahçelinin dediği olacak gibi ,sosyal medyaya tc kimlik numarasıyla gıreceğiz anlaşılan.
Bu saatten sonra olmayacak duadır kimse boşuna amin demesin çünkü sosyal medya dahil bütün servisleri kendi adamları dahil herkes kullanıyor sadece muhaliflere özel birşey değil zararı herkese dokunacak aynı zamanda işsiz kalacak binlerce troll var ama rehavete kapılmayın boş durmayacaklar ...
arkadaşlar üzülmeyin instagram demedi instagram açık.
Yıl olmuş 2020, mars'a toplu konut projeleri yapılıyor, tapular satıldı satılacak, canım ülkemin tartıştığı hazin konuya bak dedirtir.

Şu saatten sonra, tüm dünyada olduğu gibi, hayatımıza, dna' larımıza hunharca nüfuz etmiş bu durumu, yasaklamaya hiçbir makamın, mevkinin yeteceğine inanmıyorum.
Bu artık mümkün değildir. Bunu her aklı selim insan bilir.

Lakin sosyal medya soytarılarının, hadsizlerinin, ağız ishali olmuş rezil tayfanın ceza alması, yaptırımların sıkılaştırılmasını yürekten diliyorum.
Önce insan olacaksın, sosyal medya sonra!
albayrak ailesine yapılan terbiyesizlik elbette kabul edilemez bir şey. bunu kınıyor ve sorumluların cezalandırılmasını bende istiyorum ancak şöyle bir durum var; terbiyesizin birinin yediği halt tüm sosyal medya kullanıcılarına mal edilemez. bu ülkede yüzbinlerce sosyal medya hesabı var ve bunların büyük çoğunluğu namuslu insanlardan oluşuyor. pire için yorgan yakılmaz. sorumlular cezalandırılabilir ama sosyal medya tümden yasaklanamaz. bunu doğru bulmuyorum.
görsel
Sosyal medyanın kapatılmasını sosyal medyadan destekleyenler hoop size sesleniyorum ne içiyorsanız bana da verin oğlum valla diyom bak.
Ne kapatıyon moruk vanamı bu.kolay değil öyle şeyler.
Ahlak yasası adı altında istediği sosyal medya kuşatmasını tamamlamak için devlet adam tutup önce Başak Demirtaş'a, sonra Esra Albayrak'a hakaret ettirdi. Şimdi muhalefet çevrelerinde "vay efendim bir kadına bu nasıl yapılırmış", "görüşü ne olursa olsun kadına karşı şiddetle birlikte mücadele edilmeliymiş", "Esra hanıma yapılanı herkes kınamalıymış" falan filan. Sosyalist olduklarını düşünenler de bu furyaya katılabiliyor üstelik. Bir durun, bir düşünün be arkadaş. Hâlâ mı hangi ülkede yaşadığınızın farkında değilsiniz. Hâlâ mı karşınızda nasıl bir psikolojik harp aygıtının olduğundan habersizsiniz.
abi siz niye zahmet ediyorsunuz? valla ya, alın biz canımızı falan verelim, zaten bir boka yaradığı da yok; vurun kırbacı, yediğimiz iki lokma ekmek, onu da yük etmeyelim size. biz alıştık artık, sosyal medyaymış neyimize? hatta insan olmak bile lüks bize.
Düşünce özgürlüğü denilen bir çağda ilginç bir karar.
Vpn den habersizlerin altına yaptığı olay.

işimize gelir.
kapatma konusu ciddileşirse twitter , facebook , instagram tarafından ,

tamamen kapatmayalım da size moderatörlük verelim istediğiniz içeriği silin , istediğiniz kullanıcıyı banlayın şeklinde pazarlıklar olacağını düşündüğüm , düşündükçe de güldüğüm durumdur.