bugün

sony xperia u'nun abisi, büyük ekranlısı.
Tavsiye edilen satış fiyatı 1.399 TL olan yeni Xperia P, gümüş ve siyah renklerde kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/sony-xperia-p/
Full HD video kayıt yapabilen, 2D ve 3D panoramik fotoğraflar için 8MP Exmor R kamerasını kullanan Xperia P, tüm bu içerikleri herhangi bir ekranda paylaşabilmek için HDMI ve DLNA bağlantısı kullanıyor.
hala kendisiyle samsung galaxy s2 arasında kalmış bulunmaktayım . *
uzun araştırmalar ve gel gitler sonucu almaya karar verdiğim telefon.
bugün satın almak için piyasada en hesaplı olan (889 tl) teknolojik markete gittim ama stoklarında kalmamıştı.
hepsiburada.com'da 850 tl'ye satılan oyuncak.

bugün elime geçti. gayet başarılı bir ekranı, çok iyi bir kamerası var. fiyat performansı çok güzel. düşünenlere tavsiye ederim.
önümüzdeki günlerde android 4.1.2 jelly bean güncellemesi alacak 2012 xperia serisinden bir sony akıllı telefonu.
bugün itibarıyla android 4.1.2 jelly bean güncellemesi dağıtılmış.hayırlı uğurlu olsun.
eh derecedeki telefon.
almak isteyenler iletişime geçip istediği soruyu sorabilirler.
Sonunda yarın Gold'dan siparişini verdiğim telefondur. internette yorumlarını fazlasıyla okudum, elime geçtikten sonra ben de izlenimlerini paylaşacağım.

Edo: Telefon 3 saat önce elime ulaştı. Çok şık bir görünümü var gerçekten, sistem özellikleri zaten belli, şarja bıraktım ama gene de kurcalama fırsatım oldu az çok. Almak isteyen arkadaşlar kafalarında soru işareti olmasın gerçekten beklentileri karşılayacak bir telefon diyebilirim. Veya bana şuan çok ekstra bir telefonmuş gibi geliyor 3120c'den sonra. Soruları olan arkadaşların bir mesaj yolu uzağındayım.
fiyat/performans canavarı. telefon aleminin bana kalırsa audi a6'sı.
şu an kullandığım ve memnun olduğum fakat yılbaşından sonra note3 ile değiştireceğim telefon.
xperia p yi turkcell hat ile kullanan yazardaşlar şarj konusunda bi aydınlatabilirse sevinirim. vodafone ile kullanıyorum ve 3g de resmen sömürüyor. turkcell 128kb 256kb sim kartlarda beklemede bu kadar sömürmüyor diyolar doğru mu?

edit: az önce 3 metreden ekranın üzerine düşmüş telefon. eline al bak düşmemiş gibi. yakında çekiçle vurucam bakalım bişey oluyomu.
bataryası hariç mükemmel bir telefon. ekranı, tasarımı, performansı gayet iyi. asfalta çat diye düşmüşlüğü var ucu azıcık uf oldu. gece üzerine su dökmüşlüğüm var saatlerce öyle kalmış ve şu an kendisi takır takır çalışıyor zombim benim. eğer mobil şekeler ayarından yalnızca gsm'yi seçerseniz yani 2g kullanırsanız bir günü rahatlıkla çıkarabilirsiniz. günde ortalama 1 saat wi fi ve yarım saat internet paketi yiyorum. akşam eve gelince şarj hala yüzde kırklarda.