bugün

silikler listesinde yer alma olasılığını gerçekleştirmeyi başarmış, uzun süredir ortalarda görünmeyen ve kendisinden haber alınamayan yazar. yakında bir adet vesikalık resmi ve muhtardan ikametgah onaylı belgeyle 'kayıp aranıyor'a başvurulacağı günler uzak değildir. hatta rezil olsun diye olaya yalçın abi'yle yüzleşme'de ki yalçın çakır'ı da bulaştırmak gibi iyi niyetli amaçlar ısrarla düşünülmektedir.
kendisi çok zeki bi insan olup üniversiteyi iyi bi dereceyle bitirmiş bulunmaktadır.ayrıca baş tacıdır.
biraralar ispiriklediğinden ötürü madalyasını takdim etmek istiyordum bugüneymiş huzurlarınızda takdim ediyorum. * ayrıca kaçıncı oldu bilmiyorum ama hoş geldinleri için de teşekkür ediyorum.
çok eğlenceli bir matematikçi.
an itibari ile sol frame'nin ebesini beden numarali basliklar ile tehlikeli ili$kilere sokan yazar.
sözlükte 1. yılın kutlu olsun yazarı. * *
yeni müşerref olduğum zeki yazar. ya pek sessiz kalmış ya da ben yazmaktan sözlük sosyal hayatından uzak kalmışım. değerli bir yazar.
tanımlandığı başlığı açtığımDA "server shutdown in progress" yazısı ile karşılaşmamla tanımsız olduğunu sandığım matematiksel değer.

ama sonra açıldı, demek ki sonsuza eşitmiş.
kendisi ilk karşılayan olmakla kalmamış aynı zamanda sözlüğü anlatan da olmuştur. buradan sözlüğünüz aracılığıyla teşekkür ediyorum kendisine.
gammaz olduğundan kelli, benim çaylaklık entrylerimi görüp ilk mesajı atmış yazar. bir nevi misafirliğe geleni ilk karşılayan ev sahibi olmuştur.
sonsuz-1 in çift oldugunu iddia eden bi arkadaşım vardı.Dedigine göre ....999 gibi bişiymiş sonsuz, -1 yapınca da birler basamagı 8 olup çift oluyormus.*
haftanin gammazi.
eşine az rastlanır sıcak kanlılığa sahip yazardır. geç farkedilmiş olması üzücüdür, ama ya hiç farkedemeseydim diye düşündürür. (bkz: pollyanna) olsun buna da şükür, dualarımdadır artık. ***
4. nesil yeniden yazar.
bi gitti geldi. sanırım, sonra gider gibi oldu geri geldi, anlamadık. karanlık işler bunlar heralde deyip susacağım. hoş geldi swh.
(bkz: n-1)

gerçi sonsuz n değildi.
(bkz: dördüncü nesil çaylak)

not: kişisel alma dostum. tanımam,etmem...
hep bunu yapmak istedim!

edit: yazar olmuş efendim, bitmiş çaylaklığı. geçmiş olsun diyoruz.
tanımadığı adamları bızıklama uzmanı..* *
sohbetiyle özlenmiş şirincek *. yanıklarıma iyi geldi.* * *
yine sonsuza eşittir.
(bkz: bi gabrielll vardı ona noolduu) *
her hafta en çok oy verenler listesinde başı çeken yazar,okur mu yoksa?
dünürüm. *
iyi kii doğmuş iyi kii doğmuşş iyi kii doğmuşş güzel kardeşim benim.
*
bugün doğum günüymüş, doğum gününü kutlarız. * *
o şimdi gammaz. korkun bizden. * *