1. 1.
  abd li düşünce kuruluşu the washington institute in türkiye projesi direktörü.

  http://www.washingtoninst...org/templateC10.php?CID=3
  ... pablo escobar
 2. 2.
  newsweek türkiyenin 18 ocak 2009 tarihli sayısında avrupa birliği ve amerika birleşik devletlerine yazdığı açık mektupta -ya da ağıtta mı demeliyim bilmiyorum!- türkiyenin soğuk savaş dönemi finlandiyası gibi hem batı hem de batı karşıtı ülkelerle işbirliği yaptığını söyleyerek ve türkiyenin dış politikasına artık dini ideolojik yaklaşım ile paranın yön verdiğini iddia ederek ne kadar anten kunten bir araştırmacı olduğunu göstermiştir. hazrete kalsa türkiye sadece abd ve ab endeksli bir dış politika benimsemeli ve ilerde elinde alternatif olacak hiçbir seçeneği bırakmamalı. bir de dış politikamıza yön veren unsur dini ideolojiymiş, derinden bir tövbe estağfurullah çekiyorum eğer bu tavrımı dini ideolojik bulmazsa zat ı şahanaleri!

  yazının tamamı için:
  http://www.newsweekturkiy...rtik-o-eski-Turkiye-degil
  -2 ... registerlater
 3. 3.
  newsweek türkiye de, gülen cemaati ni kısmen irdelediği makalesine içişleri bakanı beşir atalay ın yine bir hafta sonraki dergiye bir mektupla cevap vermişliği vardır.
  ... kadikoy de bir surrealist
 4. 4.
  ergenekon tertibini alenen yazan ilk kişilerdendir.

  http://www.newsweek.com/id/197896
  http://www.newsweek.com/id/190390
  1 ... shortcuttolongrun
 5. 5.
  türkiye düşmanı, abd ve israil yalakası bir türk gazeteci. yazdıkları ve yaptıkları tamamen israil menfaatlerine göre ayarlanmıştır. yani israil, kuş sesi çıkar dese kuş gibi öter. böyle onurlu ve omurgalı bir adamdır.
  ... uvjb