bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bronzlaşmak için kullanılan güneş ışığının ücrete taabi olanı.
  2 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  uygulayanların popolarında(tanga giymekten dolayı olduğunu tahmin ediyorum) bir süre oturamama gibi yan etkilere sahip, gereksiz, kanserojen etkisini tartışmaya gerek bile görmediğim makine.
  1 ... anthrax
 3. 3.
  kışın gerçekleşen body building yarışması sebebiyle bodycilerin kaslarını daha güzel göstermek amacıyla bronz tene sahip olmak için gittikleri yer.
  1 ... mosquito
 4. 4.
  beyaz tenlilerin icadı.
  5 kat fondoten sürülmüşe çeviren suni rengin müsebbibi..
  -1 ... cikarinbeniburdan
 5. 5.
  10 saniyeden fazla kalınması cilt kanseri riskini artıran yeni gözge, üstün teknoloji, bir makine çeşidi.
  ... painkiller
 6. 6.
  yurdumuza cikolata kizlar, oglanlar kazandiran ustun teknoloji harikasi. ozellikle mankenler arasinda cok populer *
  ... antistar
 7. 7.
  SOLARIUM NEDiR?

  Solarıum cihazları, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmiştir.

  Deri üç tabakadan oluşur. ilk önce üst deri tabakasına gelen UV ışınları bronzlaşma mekanizmalarını harekete geçirir. Bunlar bronzlaşma ve yeni pigmentlerin oluşumunu sağlıyan mekanizmalardır.

  UV-A ışınları cildin koruma mekanizmasını harekete geçirerek pigmentlerin renk değiştirmesini ve dolayısı ile bronzlaşmayı sağlar. UV-B ışınları ise çok az miktarda uygulandığı taktirde yeni pigment oluşumunu ve üst tabakasına doğru ilerlerken yeniden UV-A ışınları ile karşılaştıkları taktirde, daha kalıcı ve derin bir bronzluk oluşur.

  işte solarıum da aynı biyolijik mekanizmayı harekete geçirmektedir. Solarıumla bronzlaşma güneşle aynı efektlere sahiptir. Tek fark solarıumda ışınların optimal fayda sağlıyacak şekilde kombine ve filtre edilmiş olmasıdır.

  SOLARIUM istendiği şekilde güneş ışığı

  Günümüzde, artık ışınlarının çok zayıf olduğu kış aylarında dahi bu ışınlardan solarıum vasıtası ile faydalanma imkanına sahibiz. Çok değişken olabilen doğal güneş ışınlarının aksine solarıum ile güneşlenme sırasında bu ışınlar istediğimiz şekilde ayarlanabilir. Böylece solarıum bize bir avantaj daha sunuyor...
  1 ... capoeira
 8. 8.
  girenleri gördükçe sinirimi bozan, nefret ettiğim alet. ayrıca çoğunun içinde kamera bulunan alet.***
  ... nahil
 9. 9.
  solaryum seanslarını en aza indirgeyerek minumum sürede bronzluk elde etmek amacıyla bazı haplar içilerek tek seferde istenilen sonucun elde edilebildiği renk dönüştürgeci. daha fazla seans cildin daha fazla ışına mahruz kalması anlamına geldiği için kanserojen etkiyi minumuma indirmek amacıyla geroxalen isimli bir haptan solaryuma girmeden 1 saat önce yutarak tek seansta hadiseyi bitirenler vardır. solaryuma da fazla para verilmemiş olunur ama o içilen hapların yan etkisi var mıdır? işte o bir sorunsal.
  ... roy mustang
 10. 10.
  teknolojinin gelismesine baglı olarak d vitamini üretimini artıran makineleri üretilmis bornzlastırıcı alet,ayrıca son dönemde sogukla bronzlastıran kar yanıgı modu olanları pek tercih edilmektedir.
  ... karpuzkabugu