bugün

günlük hayatta sol ellerini daha çok kullanan yazarlardır.
entrylerini sol elle giren yazarlardir.
entrylerini iki elle yazip, ekle tusuna sol ellerinin isaret pannagiyla basan tiplerdir.
entrylerini iki elle yazip, ekle tusuna sağ elin işaret parmağ ile basan tiplerdir..

bunların bir kısmı fare yi sağ elle kullanır ancak topa sol ayak ile vurur.
Her alanda zorluk yaşayan yazarlardır. Yazım ve çizimim berbat ötesidir. Futbol, basketbol gibi sporlarda sağ ayak ve elimi kullanırım gayette iyi oynarım aslında bir de tek yararı sıradan olmamak solak olduğunu söylediğinizde gelen tepkilerin olması da var tabi.
yazı yazarken kalemin üzerindeki faber castell yazısını ters görür, bu kadar basittir aslında her şey.
sol elle yerler, yazarlar, içerler sonuçta onlarında bir kalbi vardır. üzülürler, uyurlar. ha içlerinden biri ördektir.
bir şeye derman değildir, bi yararını görmedik, üstelik sağ elimizi kullanmayı da öğrenmek zorunda kaldık, lanetlenmiştirler he bir de.*
beyninin sağ tarafını kullanan yazarlardır.

ya da sağ eli doludur
ilkokulda hep sol tarafta oturtulmuş yazarlardır, haklarında daha zeki olduklarına dair falan, bir sürü söylenti dolaşır.
*"olum sol elle iş yapıyor asdfghbnj." gibi tepkilere maruz kalan yazardır.
voleybol oynarsanız çok yararını görebileceğiniz bir şeydir. sizden bir tık üstte performansı olan biri olsa bile solak olduğunuz için siz tercih edilirsiniz. blok yapmanız, karşınızda blok varken saha içine smaç atmanız kesinlikle daha kolaydır. öğretmenseniz de tahtaya yazdıklarınız öğrenciler tarafından daha kolay okunur çünkü vücudunuz yazdıklarınızı kapatmaz. yani düşününce bir çok faydası vardır. hee bu iltifatların solak olmamla hiç bir alakası yoktur. gördüğümü yazdım ben *
jinekologkocasiolanurologkadin'dir. yalnız o değil de sırf solak olduğum için bilmeden sürekli sağ kolumu kırıyorum he bir de fena halde tembellik var sağ elimde kullanmadığım için.
konuşmada problem yaşayabilir bu yazarlar beynin sağ tarafı işlerlik kazanır.dünyanın %20 si solaktır.
salak yazarlardan çok çok daha iyi yazarlar.
(bkz: buyrun efenim)
ayak olarak solaklık ise, yani sol ayak sağ ayaktan daha güçlüyse;

işte o benim.
bir solak yazar olarak ne bir üstünlük ne de bir alçaklık hissettiğim, allahın bahşettiği bir özelliktir okadar diye baktığım durum.
solağım diye söylemiyorum çok zekidirler.
el yazıları okunmaz derecesinde olan yazarlardır. kendimden biliyorum.
ben daha çok sol ayağımı kullanıyorum solak olur muyum acaba?**
Topa sol ayağımla vurmak beni mutl ediyor. Gücü sola topluyorum.
+1 ile aralarında olduğum gruptur.
Her iki ayağımı ve elimi kullanabiliyorum hatta bu sebepten mecburi sol bek oynardım.
alex de souza.