bugün

sağ elini kullananlara göre daha zeki olduğu söyleniyor.
+Aa sen solak mısın?
O nasıl Bir tepki yav, vebalıymışız gibi.

Çok ters tipler ya. Huy olarak değil de, iş görme babında. Dünya sağlaklar için dizayn edilmiş gibi, solaklara üvey evlat muamelesi yapılıyor.
sağ olmam lazım.
hem sol el hem sol ayak.
Futbolda solak olmayanlar boş yapmasın.
benimdir.
Solağım...

Tüm sistem solak olmayanlara göre kurulmuş, şikayetçiyim.
Biri de benim
Sağ elimi de kullanabiliyorum aynı ölçüde ama sağ ayağım sadece yürümeye yarıyor.
alex de souza.
Her iki ayağımı ve elimi kullanabiliyorum hatta bu sebepten mecburi sol bek oynardım.
+1 ile aralarında olduğum gruptur.
Topa sol ayağımla vurmak beni mutl ediyor. Gücü sola topluyorum.
ben daha çok sol ayağımı kullanıyorum solak olur muyum acaba?**
el yazıları okunmaz derecesinde olan yazarlardır. kendimden biliyorum.
solağım diye söylemiyorum çok zekidirler.
bir solak yazar olarak ne bir üstünlük ne de bir alçaklık hissettiğim, allahın bahşettiği bir özelliktir okadar diye baktığım durum.
ayak olarak solaklık ise, yani sol ayak sağ ayaktan daha güçlüyse;

işte o benim.
(bkz: buyrun efenim)
salak yazarlardan çok çok daha iyi yazarlar.
konuşmada problem yaşayabilir bu yazarlar beynin sağ tarafı işlerlik kazanır.dünyanın %20 si solaktır.
jinekologkocasiolanurologkadin'dir. yalnız o değil de sırf solak olduğum için bilmeden sürekli sağ kolumu kırıyorum he bir de fena halde tembellik var sağ elimde kullanmadığım için.
voleybol oynarsanız çok yararını görebileceğiniz bir şeydir. sizden bir tık üstte performansı olan biri olsa bile solak olduğunuz için siz tercih edilirsiniz. blok yapmanız, karşınızda blok varken saha içine smaç atmanız kesinlikle daha kolaydır. öğretmenseniz de tahtaya yazdıklarınız öğrenciler tarafından daha kolay okunur çünkü vücudunuz yazdıklarınızı kapatmaz. yani düşününce bir çok faydası vardır. hee bu iltifatların solak olmamla hiç bir alakası yoktur. gördüğümü yazdım ben *
*"olum sol elle iş yapıyor asdfghbnj." gibi tepkilere maruz kalan yazardır.
ilkokulda hep sol tarafta oturtulmuş yazarlardır, haklarında daha zeki olduklarına dair falan, bir sürü söylenti dolaşır.
beyninin sağ tarafını kullanan yazarlardır.

ya da sağ eli doludur