bugün

entry'ler (190)

cizre yanarken rahat uyuyan türk

Ben degilimdir. Cunku polisim orada gecici gorevde.yoksa yansin cizre umurumda mi? 3 ay once sehit etmisler arkadaşımi igdirda simdi kurusun kökleri umrumda mi?

türklere özgü davranışlar

Sadece Türklerin yaptığı,başka insan ırklarında gözlemlenemeyen davranışlardır. Gündeme uygun olarak Putin'in duvarına işeyen arkadaş örnek verilebilir. http://dunya.milliyet.com...detay/1835003/default.htm

shameless

bir türlü 4. sezon 2. bölümünü yayınlamayan dizi. heyecanla bekliyoruz efem.

not konusunda endişeniz olmasın diyen hoca

üniversite hocasıysa "not konusunda endişeniz olmasın" deyip sene sonunda sınıfın 3te 2sini bırakan hocadır. Yaz okullarının canı sağ olsun. *

köpek döven azerbaycanlı kedi

doğası gereği korkunca köpek möpek dinlemeden saldıran kedidir.
o değilde ona tekme atan kadını verin bana çok orijinal yöntemler deneyeceğim üstünde,hayvan besliyor bir de!!!

redhack in chpankara gov u hacklemesi

redhack in işi değildir. açılan twitter sayfasında da ayyıldız dan olmadıklarını açıklamışlar. başka birilerinin işi ama kimin?

sözlük yazarlarının itirafları

memur olarak atandım ama öğretmenlik mezunuyum. yarın öğretmen olmak için kpssye tekrar gireceğim ancak memurluğa kayıt olunca öğretmenlik hakkımda yanıyor. öğretmen olmak istiyorum,eşimi bırakıp doğuya gitmek istemiyorum * batıda memur oldum ama öğretmenlik hakkımı yakıyorum. pöfff kafam çok karışık yaa başladı yine mide sancıları.

taksim gezi parkı denince akla ilk gelenler

kırmızı elbiseli kız.

taksim gezi parkı denince akla ilk gelenler

duran adam.

markafoni

kırılacak eşyaları sıfır önlemle kargoya veren alışveriş sitesi. üstelik temsilcisiyle mail yoluyla iletişime geçtiğimde ürünlerinin özenle paketlendiğini söylediler, resmen dalga geçiyorlar insanla. tabakları iki katı büyüklükte kutuya koyup postalamışlar ne sabitlemek ne bir şey.insan hiç olmadı bir gazeteye sarar yahu! * neyse ki iadede sorun çıkartmadılar ama bir daha kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum kendilerinden.

ösym nin son skandalı

kpss'ye girecek kişileri devlet eliyle soymaktır. böyle bir rezillik olamaz ya sen hem kopyasız bir sınav yapama hem de bu sınav için 120 tl al. sanki sınavlara keyfimizden giriyoruz yok böyle bir saçmalık. soruları önceden el altından satarak zaten para kazanıyorsun ösym bizimle derdin ne ola ki?

30 nisan 2013 real madrid borussia dortmund maçı

"benzemez kimse sanaaa" diye diye izlediğim yarı final maçı. neden olduğunu anlamlandırmaya çalışırken spikerin sesini duydum. "ve goooool. Benzamaaaa." big bang i çözmüş gibi oldum. * *

türkiye deki öğretmenlerin kalitesizliği

üniversitede verilen eksik eğitim bunun başlıca kaynağıdır.her şeyi biliyor olabilirsin ancak bunu anlatabilmek,öğrenciye sezdirebilmek ayrı bir yetenektir. üniversite sınavlarında kaç soru yaptığına bakarak öğretmen seçmenin sonucudur bunlar. ben eğitim fakültesinde ingilizce bir metni sınıfa okuması istendiğinde bayılan öğretmen adayı gördüm. o kişiyi öğretmen yeterliliğine sahip diye o fakülteye almaktır sistemin asıl suçu. ayrıca kpss gibi illet bir durum var ortada. o saçma havuz problemlerine, ilk çağ uygarlıklarına vb. çalışmaktan değil alan bilgisi meslek sevgisi bile kalmıyor insanda.

edit:imla

işler güçler in reytinginin düşük olma sebebi

netten bipsiz izlendiği içindir.* *

ygs 2013

https://twitter.com/berki...15926426257879041/photo/1 eveet işte ilk fire. buyurun buradan yakın!!

yine bir veda akşamı ve yine izmirde yağmur var.her gidişinde bu şehri ağlatabildiği için bu adamı,bana eşlik ettiği için bu şehri seviyorum.

rüyada başbakanı görmek

ben sürekli görüyorum,inatla atama yok diyor allahsız *

yarın beni istemeye gelecekler.8 sene sonra bu mertebeye eriştik sevdiceğimle ama nasıl oldu da gün ayarlandı,o gün nasıl bu kadar çabuk geldi hiç bir şey anlamadım ben. çok heyecanlıyım çooookk. * *

yaran facebook iletileri

‎120 binlik öğretmen açığını 13 bin ücretli ile karşılamak gerçekten müthiş bir deha gerektiriyor hadi Ateistler bunu da açıklayın *

YORUM: selam ben Ateist . Şimdi Bu ücretli öğretmenler Mitoz bölünme geçiriyor tamam mı. 13 000 1 kere geçirdi 26.000 sonra 4+4+4 şeklinde hepsi geçirince eder sana 120.000. Milliyetçi Hareket Partisinin 40. yılı kutlu olsun. *

muğla ftr gangnam style

adamların eğlenmek için çektikleri gülmelik video. ayrıca tüm üniversite hayatım boyunca o uçağın yanında neden fotoğraf çektirmediğimi bana sorgulattılar sağ olsunlar. ben beğendim,başarılı *