bugün

95.3 frekansında yayın yapan, slow türkçe şarkılar çalan ve joy türk e rakip olan radyo kanalıdır. ayrıca çok da feci bir sloganı vardır. *
en bi kaliteli radyo kanallarından biridir. gerçekten de ilginç ama çok güzel slow pop/rock şarkıları çalar.
bence joy türkten çok daha iyi bir kanaldır...kanalın popüler,slow,yabancı şarkıları çalan versiyonu da dört gözle beklenmektedir...
arabada dinlerken çukura girince şarkı atlıyor bu kanalda.. ya player larında ciddi bir bozukluk var, ya da dünyada ilk kişiye özel radyo yayınını yapmaya başladılar.
izmirde 97.4 frekansında yayın yapan ve ara sıra dinlenen dogan grubuna ait radyo.
(bkz: intihar etmeden önce dinlenecek radyolar)
depresyona girmenize neden olacak kadar duygusal ve damar slow parcalar calan radyo. kaliteli sarkılar dinlemek istiyorsanız dogru adrestesiniz. tek kötü yanı, gün içinde aynı sarkıyı 2-3 kere dinlemeniz mümkün.
turkce muzik yayini yapan ve hatta adinda 'turk' ibaresi bulunan bir radyonun, isminin tamaminin turkce olmamasinin mantigini sorgulatan radyolardan biridir.

- yavas turk
- sakin turk
- duygusal turk
- romantik turk
- depresif turk
- yalniz turk

gibi isimler goz onune alinabilirdi. gecmis artik neyse...radyoyu kurmadan sorsalardi soylerdim.
askerde nizamiyede komutan emriyle dinlenen radyo. aynı şarkılar aynı sıra (bkz: shuffel) felan yapar listeyi ama :(
türünün en iyilerinden birisi olsa da, pişir pişir aynı şarkıları dinleten radyo kanalı. eğer depresif bir bünyeye sahip olup da, gün boyu dinliyor ve de, iş yerindeki diğer çalışanlara da acı çektiriyor,

- yeter lan faideli, zıçacam slowuna da, sana da... aç başka bir şeyler ! dedirtiyorsanız da, gün boyu iki saatte bir, hatta daha kısa zaman diliminde bile sırasıyla aslı güngör den izmir bilir ya, rafet el roman dan seni seviyorum, gökhan tepe den kaç kere, nilüfer örer den mevsim bahar, gökhan türkmen den dön çalar gün boyu.

''ulan bu adamların başka şarkıları yok mu yahu !'' diyor insan ara sıra. sürekli dinleyenler takip edebilirler efendim.
insanın gönülüne dokunan aşk şarkıları ve slow şarkılar calan radyo çok eski şarkıları da dinlemek mümkündür.
abuk bir tanıtım müziği vardır.
tnt reklamlarında çalan müzik gibi başlar tahsildaroğlu peynir reklam müziği gibi biter. ve ardından da "sloow türk slooow türk"
edit: an itibarıyla emre aydın dayan yalnızlığım çalmakta şahsımı garip bi şekilde mutlu etmektedir.
bursada 88.1 frekansında yayın yapan ve sürekli reklam veren radyo kanalı.
adını reklam turk olarak değiştirmesi gerekiyor. acilen.
ankara üniversitesi eğitim bilimleri fakültesinin kantininde zamanında sürekli açık olan, hoş şarkılarla bize fon olan radyoydu bir zamanlar. en güzel aşk şarkıları joy türk'te.
bir max fm değildir.