bugün

arabadayken dinlediğim tek radyo kanalı. 89.0
eskilerden yenilere tüm slow türkçe parçaları çalan, insanı duygu seline sürükleyen en iyi türkçe radyo kanalı.

(bkz: power türk)
özelleştirme kapsamında Canwest e ihale edilen fm...
özelleştirme kapsamında değil, cem uzan'ın mallarına el konulması* kapsamında tmsf'ce el konulan, sonrasında açık arttırma ile canwest media türkiye'ye ihale edilen, 89.0 frekansından sadece istanbul'a yayın yapan, türkçe slow şarkılar çalan radyo.
diğerleri için;
(bkz: joy fm)
(bkz: metro fm)
(bkz: süper fm)
internetten de dinleyebileceğiniz hoş şarkılar çalan radyo.
hem joy hem türk, enteresante.
ares'den çok iyi dinlenilebilen bir internet radyosuna sahip radyo. 2 gündür test ediyorum, süper. üstelik yayın ekibi vs. sabahtan akşama aşk şarkıları dinlemeye ve içmeden çakır keyif olmak için ideal bir yer.
bir radyo kanalı. gece son dj de gittikten sonra her gece aynı müzikleri çalan radyo. Hatta çok sevdiğim bir şarkıyı dinlemek için eğer sabaha karşı uyanıksam şarkının saati geldiğinde açtığım radyo kanalı.
playlistini acil degistirmesi gereken sarki, surekli ayni sarkialr donup duruyor...
aşk şarkıları çaldığını iddia eden fakat her nedense sürekli "sevgiliden ayrılan mazlum aşık delikanlı" modunda şarkılar çalan radyodur. az mutlu edin lan.
an itibarıyle ayna'dan sen unutma beniyi çalarak adamı yerinden hoplatmıştır. Media playerden çalışan basit zamazingosu ile pratik haldedir.
uykusuz gecelerin yoldaşı.
her hafta aynı gün aynı saatte aynı şarkıları çalan radyo.

edit:imla
Titizlikle hazırladığım CD ve flashbelleğimi torpidoya attırarak arabada başka bir şey dinlememe engel olan güzel radyo kanalı. uzun senelerdir radyo dinlemediğimi fark ettim. hepsine teşekkürler...
şarkı seçimleri süper olsa da bir reklam yapan tam reklam yapan radyo kanalı.
o kadar kusur kadı kızında da olur demeyeceğim.biraz az kazanın ulan.
cok tatli, seker, tadindan yenmeyen, cok harika ask sarkilari calarak bizleri duygu seline kaptiran sahane radyo istasyonu.
89.0 frekansından istanbulda dinlenilebilir.
aşıkların radyo kanalı.
son günlerde, fazla melankolik olsa da bu radyoyu dinliyorum. arada çıkan ziyan şarkıları saymazsak kesinlikle mükemmel bir kanal. hiç reklam olmaması beni ayrıca cezbediyor, orası ayrı konu.

bahsetmek istediğim, bu frekansta hafta içi akşamları 8-11 arası çıkan dj. ulan arkadaş, her bağlananı eski aşkına döndürmeye çalışan, sevgilinin çirkin ve en yakın arkadaşı gibi adam bu. bir adamcağız arayıp bi şarkı istiyor, kendince hüzünlü, ufak bir buruk hikaye anlatıp iç geçiriyor falan şarkıyla ilgili.. dj'imiz hemen başlıyor, insan aslında kimseyi unutamaz, aslında unuttuk diyebiliyorsak bile hatırlıyoruzdur, kimsenin izi silinmez...

hayır bi de hazırlıksız zamanda yakalıyor it, akşam evimde viskimi açmışım, keyfim yerinde, hayatımın en travmatik ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiş, mutluyum falan.. bu herif biraz daha salmış olsam kendimi gafil avlayıvericek beni. salya sümük eski manitayı aramaca durumları sonra, tatsızlık...

demem o ki, bu radyoyu dinleyin, ama temkinli olun tabii.
bir radyo kanalı bu kadar mı yerinde şarkı çalar. sosyal medya katılımcılarından dj ile kişisel durum bilgilerini alıp ona göre gece şarkılar çalmakta. bu gecenin ağırlık verildiği nokta ise aldatılma sanırım.
slow müzik radyosudur.
her gün en az 16 kere sıla'nın boş yere şarkısını yayınlamazsa kapanacak hastalığına yakalanmış radyodur.
o kadar radyo kanalının içinde nasıl bulduğumu anlamadığım, çok fazla dinlenilmesinin sağlıklı olduğunu düşünmediğim radyo kanalı.
amma ve lakin sabahları kalktığınızda hercai, aldanırım dinlemek paha biçilemez.
Gece uzun süre dinlenildiğinde insanı bunalıma sürükleyen radyo kanalıdır.
kalitelidir, ortalama begenirliliği herkes tarafından kabul görülmüş parçalara yer verirler.
özellikle geceleri shuffle'a alınmış winamp listesi gibi sürekli aynı popüler şarkıları çalan radyo kanalı.