bugün

bazı kadınlar buram buram kadındır
bu kadın da öyle, buram buram kadın
beden şeklinden öte ayrı bi aurası var
buram buram kadın maşallah...
neyse ramazandayız.
Kocası ağır ameliyata girecek olmanın, ailesinin sahipsiz kalma ihtimalinin stresiyle çile çekerken, patronuna doğum günü hediyesi olarak dansözlük yapan sefil kadın.
menopozda, depresyonda, bunalımda olduğu için saçma sapan hareketler yapan breaking bad karakterlerinden biridir.
Jesse bile olgunlaştı
Bu kadın ergen kaşar kızlar gibi davranıyor
Havuza atlayıp intihar etmek ne lan.
Walter White gibi karizmatik bir adama bu çirkin kadını senaristler nasıl yakıştırmışlar?
Anlayamadım doğrusu.
Eşyan bunun yanında rahmet okutur.
Uyuz bi karakter ama genelde haklı gibi. Herkes nefret ettiği için hep ön yargılı şekilde izliyorum.
Bunu Walter White yapsa bu kadar sövülmeyecekti.
yahu marjinal görüneceğim diye şu kadına orospu olmadığını söyleyen tipler var ya gerçek hayatta karşıma çıksa da itin totosuna soksam diye çok imreniyorum ama denk gelmiyor.

eşinin kanser olduğunu bile bile doğumdan sonra patronuyla yatan, bunu da cesurca söyleyen, adamı sürekli darlayıp boşanma davası açan, paraları görünce tornistan yapan, para aklama ayağına oto yıkama sahibi olup patroniçe olan kadına bizim oralarda orospu derler abicim.

dünyanın neresinde sorarsan sor "gevşek bi sözlükçü değilsen eğer" alacağın yanıt az çok bellidir. tabii bunda da meriç olmama ön şartı var.
Kocası bunun için ömrünün son anlarında para kazanıp buna iyi bir hayat bırakmak için çabalarken gidip patronuyla yatan bir orospudur.
Bb dunyasinin en orospu karakteridir.
unutulmaz dizi karakteri.
Ey senarist ey yönetmen. Sizin ben aklınız skym. Ulan böyle bir diziye böyle bir karakter gerekiyor muydu.

Hayır bu diziye karaktersiz bir kadını koydunuz da ne oldu anasını satayım.

Ortada hem hasta, hem mülayim, hem fakir birinin King olmasını anlatan bir diziye böyle bir kadın niye koyulur ki. Ne gerek vardı diziyi aşkı memnuya bağlamanın.

Evet skyler white *rospu dur çünkü senarist öyle bir karakter koymak istemiştir.
yine aklıma geldi akşam akşam amk şıllık karı. kahpe.
Kezocan bir tip ama sekreter gibi giyindiğinde gideri oluyor işte. Her balık etli kadın gibi.
Hain bir kevase. Iri yari agac gibi hatun. Buna halleneden cam agacina 3 atar.

Yazik.
mavi ateş gibi gibi karı. Cayır cayır resmen. Skyler'a laf eden karşısında beni bulur. Açık ve net.
Kaltaktır falan ama kayış gibi de karıdır. Zaten adam akıllı bir doyuma ulaşmak için böylesi gerekir.
benim çok iyi tanıdığım kadındır.
Çok iyi yaptın şekerim dedim.
Tokmakcisina servet gibi parayi hibe eden agir bir kevasedir. Orospu cok daha namuslu bir seks iscisidir.
(bkz: skyler white a orospu diyen karşısında beni bulur)
Tarihin en büyük or*spusu olan breaking bad karakteri. Koskoca Walter White'in başını yemiştir bu Nemrut kadın. Benden uzak olsun, cehenneme yakın denilesi bir karakterdir. Skyler White yazılır, or*spu diye okunur.

(bkz: i fucked ted)
3 sezon 3 bölüm orospu skyler.
Kırk orospu bir araya gelip orospular federasyonu kursa gene böyle bir orospu doğuramaz. Orospuluğun kitabını yazmıştır, kaliteli orul orul orospu çocuğudur.
Sakinim