O kadar sivas'a gittim 3-5 gündür sözlüğe giriş yapamadım (malum internet çekmiyo) insan bi sorar bu çocuk öldü mü kaldı mı diye hey yavrum hey.
katıksız . .

(bkz: #39788397)
görsel
Yalnız canım o öyle olmuyor, 65 yaşındaki yaşlı senin için tehlikeli değil,

Sen 65 yaşındaki insan için tehlikelisin.

Hayır haftalardır televizyon internet bu durumu bas bas bağırıyor, hala neyini anlamadınız amk.
o sakali kes be olum.
Ataları osmanlı değildir. Çünkü nickinden de anlaşılacağı üzere ataları osmanlı'dan çorak topraklara kaçardı amk.
crack ( korsan ) oyun kullanmış ve yapımcıların rızkına çökmüş, dolayısı ile beni üzmüş yazar.
(bkz: #43901622)
Oyun fiyatları döviz kuru üzerinden olduğundan dolayı korsana yöneltilmek zorunda bırakılan sözlük yazarı.
Bana bir zararı olmayan yazar.
korona yüzünden iş bulamayan yazar.
nerede saçma sapan bi başlık açılmış içinden bu çıkıyor.

tipe bak.

(bkz: arabada 5 evde 15 in ingilizcesi)
Karnımı sivas yemekleri ile açıktıran yazar, ismini gördükçe elim mutfakdaki bıçağa gidiyor. Sivas meydanda kendisi ile birlikte mangal yapmak isterdim.
aslen kayserili olup, hanımı sivaslıdır ellam.
Degisik bi tip.
sivaslı olması dışında bir sorunu yok gibi.
iyneci bey varken sivaslı bey'e yer yoktur.

sieee.

(bkz: iyneci bey)

t. bir yazar.
boş beleş ırkçı herifin teki.
hem alevi hem cuhapeli olup hemde fenerli çıkan nadir ender yazarlardan biridir. evet..
Alevi ve chp'li yazar. Güzel bir kardeşe benziyor kendisi.
Kimseye yaranmaya çalışmıyor.
içinden geçtiği gibi yazıyor.
Sevdiğim yazarlardan.
Yorumlarını beğeniyorum.
Ne bok yediği belli olmayan Akp'ye düşmanlığından bile hdpye sempati duyacak biri.
Beni Çok sever kendisi siyasi görüşlerimiz uyuşmasada en azından saygılı bir çocuk sevdim keratayı.
Sempatik bir yazar.
Antipatik bir yazardır.
sevdiğim yazardır.
islam diniyle dalga geçmeyi alay etmeyi kendine ilke edinmiş öylesine bi yazar. gerçekten çok yazık.