görsel

Şu sıralar böyleyiz.

Allah seni bildiği gibi yapsın emii sinoş!!...
çakma milliyetçilik maskeleri dün itibariyle düşmüştür.

erdoğan düşmanlığını güya ilk turda kılıçdara vermeyerek gizleyenler, dün oğan kararını açıkladıktan sonra maskelerini indirip adamı linç etmeye başladı.
Şuan yaptıklarından utanan insandır.
Gördüğüm kadariyla duygusal insanlardır. Siyaset böyle birseydir. Her an herşey değişebilir kendilerini aldatılmış gibi hissediyorlar ama geçer . Kişilere gönül bağlamayın .
iyiki vermemişim dedim.

son anda kemal dedeye verdim iktidarsız olduğu için pek işe yaramadı tabi. oyumuz.
daha oy vermeden önce bile seçim 2.tura kalırsa cumhur ittifakına destek vereceğini bilen seçmendir.

etrafımdaki yakın arkadaşlarım ve sinan oğana oy verenlerin çoğu için durumun buraya geleceği belli idi. neden dersen ; maalesef ki chp nin başını çektiği millet ittifakı daha seçime 1.5 ay kadar zaman varken seçimi kaybetti. bak siyaset uzmanı falan olmana gerek yok hdp nin desteğini kabul eder onları yanına alarak seçime girersen o seçimi kazanamazsın. akp seçmeni ve yancısı çakma milliyetçi yavru bozkurtlar kör gibi sağır gibi hareket ederler. sen istediğin kadar hüdapar diye kendini parala onların bir kulaklarından giriyor ötekisinden çıkıyor. onların tek derdi hdp ile. hüdapar kürdistan kurulsun istiyor kürtçe ana dil olsun istiyor türk kelimesi kullanılmasın istiyor umurlarında değil. kör ve sağır aynı zamanda algıları tamamen kapanmış. aylardır burada 40 takla atıp duruyorlar hüdaparı aklamak için. sen bu kitleden oy almak istiyorsan hdp den uzak duracaksın.

velhasılı sinan oğanda bir sonraki seçimi düşünerek böyle adım attı bunda yadırganacak çok bir şey yok. bir sonraki seçimde ne rte ne kılıçdaroğlu ne de bahçeli olmayacak. akp nin rte haricinde çıkartacağı aday yüzde 20 leri zor görür. chp nin maksimum alabildiği oy yüzde 25. geriye yüzde 55 civarı kemik bir oy potansiyeli kalacak. adam siyasetin gereği olarak zaten kaybedecek olan taraf yerine kazanması çok yüksek ihtimal olan tarafa giderek dediğim gibi hem mhp hem akp oylarını bir sonraki seçim için kısmende olsa cebine attı. ben sinan oğana değil aptalca hamle ile kılıçdaroğlunu aday çıkartıp hdp denilen tiplerin desteğine itiraz etmeyen muhalfete kızıyorum. eğer düzgün bir aday çıkartıp hdp den uzak dursalar seçim zaten ilk turda biter sinan oğana da gerek kalmazdı.
Davayı satanı, biz de satarız.
Aslında istediği olmuş tek seçmen grubu olup olan bitenden haberi olmayan duygularıyla hareket eden kişiler. Amaç neydi ikinci tur ve bizde varız bizi yok sayamazsiniz eee.. oldu işte . Kaybedilen bir şey yok hatta dediğiniz olmuş. ikinci tur ise zaten sizin elinizde başka bir şey daha insanlara bu kadar umut bağlamayın fikirler daha önemli.
Siyasete duygusal bakan insandır şüphesiz..
sağlam dolandırıldılar.olan ülkeye oldu.
görsel
2. Turda kimseye oy vermeyecek insanlardır.
oğlancı seçmenlerdir.
2028'de oy vermeyecek insandır.
tengir reis ne alemde merak edilendir.
Akpli sin yani.
görsel
o foto montaj be sinanın elini tutuğu kişi önder aksakaldı. ayrıca tutsa ne olurki beraber adım atmışlar lakin amaç sizn algınızı çürütmekse.

aha gerçeği burada görsel
Montajı sizden öğrendik, biz de yapacaz.
ulan frank sana reisinizden alıntı yapıcam Ama montaj, ama şu, ama bu.. laf ettiği adamlarla el ele tutuştu mu tutuştu domuz bağıyla olmaz dedi mi dedi daha ne konuşuyon be sjsj.. yarısı dedeme oy vermiştir özdağ devreye girdiği için radikal gibiler sandığa gitmemiştir akpye dolaylı yoldan yardımcı olmuştur kimide soğancıya biat edip tayyipe oy vermiştir kesinlikle şüphesiz..
Oğan'a oy ve imza verdim pişman değilim. Kendi tercihi saygı duymak zorundayız. Neticede oğan 15 tane seçim kaybedip hala istifa etmeyen bir adam değil ama tabiki tercihi eleştirilebilir.