bugün

onu da tanırım, pırlanta gibi çocuktur. Bursaspor da bir sol bek vardı neydi o çocuğun adı? Kapat erto kapat saat 2 oldu.
"aziz başkanı mafya zannediyorlar".
'' ben bunu geçen havaalanında gördüm biliyo musunuz. önümüzdeki dönem kesin beşiktaş' ta bu çocuk.'' (transfer edilemedi.)
şimdi ben başka bişeyden bahsediyorum...
-montivero tontiverolara verdiler paraları, kim yaptıysa bu transferleri tespit etsinler.
-galatasarayın madridi elemesi için herkesin ultra oynaması lazım, burağın, melonun, sneijderin yüzde 200 le oynaması lazım.
-4 tane çürük topçu alacağına bi tane adam akıllı yabancı almış olsan, bak ertem ne kadar mantıklı konuşuyorum.
-o çocuk pırıl pırıl ailesini de tanırım, bu iş tatlıya bağlanacaktır zaten kulüpleriyle de görüştük onlarda olumlu bakıyor.
'' bakın ben başka bir şey anlatıyorum hocam''.
iskoç müzüğünü ver.
--spoiler--
''rihanna'yı programa bağlayalım''
--spoiler--
"ertemcim şimdi bak..." şeklinde başlayan repliklerdir.
yeeaa hocam bak şimdi bu işler öyle olmuyo...
- kendisi, 10 numara besiktaslidir, bizim Sami Abinin ogludur.
- aa bizim Serdar'lar Chicago'dalarmis, sizi seyrediyoruz diye tweet attilar simdi. vay vayy vayyy.
- bakin ben baska birsey anlatiyorum burda.( cok basit, siradan bir lafi 30 kere tekrarlarken).
- ne biliyo musun, ne biliyo musun, bi dakka, bakin bisey diycem.
- Volkan'a laf söylemeyin piril piril cocuktur.
- yaaaavvv hocam gec bunlari, hadi Ertem baska bir konuya gec yaaa, daraldim ben yaaa.
- bizim Erdal'lar Uludag'dalarmis, mesaj attilar simdi, gidelim mi yaaa, hadi yarin uludag'a gidelim, kayalim yaaaa. kayalim mi yaa biraz haa hocam, rasim?
bak ben sana bişey diyim mi, geçen hafta oğulcan ardayla beraberdi milano'da hep görüşüyorlar, baba dedi arda her an real'e gidebilir.ha gider gitmez o ayrı ama ben seviyorum ardayı pırlanta gibi çocuk, hakkıdır gitsin.