bugün

bir ara bende bu tarz giyinmeyi benimsemiştim.

insan kendini daha bir farklı hissediyor.

Değişiklik arayışının, bir dönem dikkat çekmenin yolu..
bayıldığımdır.
tamamen siyah giyindiğinde insanda saçma bir rock'çılık belirir.
üstüne bir de koyu tonlarda makyaj yaparsanız mis gibi emo olursunuz!

değinmeden geçemem;
(bkz: #41701749)
rengi solmuş siyah kotla simsiyah giyinemezsin sayın yazar. kotu kaynattın mı ne yaptın ayol?
asansör de çok korkunç görünüyor. çıldırcam.
Abi bu hiç ciddi olmamış ama ya zjjxjsjd.
Cenazeye mi gidiyor mk.
beyaz giyme söz olur
siyah giyme toz olur

diye başlayan türkü ile ilgisi yoktur.

https://www.youtube.com/watch?v=1PUmSp8qgzA
renk tercihi yüzünden bile insanlar yargılanıyor efendim. sadece seviyor da olmaz mı? dış görünüşler aldatıcıdır, sadece sınırları belirler. yaptığınız yorumlarla sınır çizgilerini kazıyıp kaybetmeyiniz!
siyah güzeldir. yıllarca siyah giyindiğim için annem çok şikayetçiydi. şimdi 3-4 tane lacivert, koyu gri falan farklı renkler var.
Ben ara ara yapiyorum bunu ama saclarim kaslarim fln da siyah oldugu icin bayagi gotik duruyor uzerimde boyle kombinler. yazin cok tercih edilmese de cogu zaman siyah hayat kurtarir herkesin dolabinda muhakkak olmali siyah parcalar.
Bence güzel bir uyum.
Şişkoların kurtarıcısıdır. Bu renk kıyafet olmasaydı yaşayamazdım.
görsel
hele hele yaz günü.

yanarsın.
Bir zamanlar ben. Adım sataniste çıkmıştı.
Benim. Yaz kış farketmiyor siyah candır.
Kışın en sevdiğim şeydir. sadelikten yana olmaktır.

Yalnız burada yazın 40 derece sıcakta giymeye kalkarsanız cehennem ateşini tadabilirsiniz bence.
Genellikle kilolu insanların daha az kilolu görünmek için seçtikleri yöntemdir. Bazılarında işe yararken bazılarında ise asla işe yaramamaktadır.
Aksesuar, hoş bir gözlük, uygun ayakkabı ve çantayla kadını moda ikonu haline getirebilen giyim tarzıdır.

ince gösterip, kalite durması da cabası!
Gündüz sıcak, akşam karanlık tutar. Her iki durumda da tozlu bir izlenim kaçınılmazdır.
dünyada kısa zamanda zengin ve/veya başarılı olmuş kişilerin tek renk - çoğunlukla da siyah - giyindiği gerçeği var. bu giyim tarzı ile dikkatlerini ve zamanlarını boşa harcamak yerine işlerine daha iyi yoğunlaştıkları düşünülüyor.

(bkz: steve jobs)
(bkz: mark zuckerberg)
(bkz: acun ılıcalı)
(bkz: cem yılmaz)
an itibariyle dışarısı 36 derece, dileyen siyah giysin...beyaz candır. yaşasın izmir.
35 dereceyi geçen izmir de canına susamaktır. tramisunun fırında eridiği gibi kordon da gardrop fuat gibi yanarsınız. demedi demeyin.
2000 lerin başında olsaydınız satanist yaftası yemenize sebep olacaktır.
Özellikle kabanla birlikte yapmayı sevdiğim giyim tarzı.
Bu sıcakta çarşaf-ı şerif giyen fedakar bacılarımızdır. Cennetten kombine almışlardır. Evet.
kışın oldukça hoşuma giden eylemdir.
yazın çekilmiyor arkadaş.