bugün

Çok şehvetli bir aurası var bu hatunun. Taş gibi
Elit bayan.
çok temiz ve güzel kokulu bir kadın gibi gözüküyor. simge'nin soyadlı hali.
icardi ye selam çakmış bir paylaşımı ile.
şimdi de çok güzel olan, ama eski doğal hali daha bi güzel olan, ama asla o saflığı yüzünde bir daha göremeyeceğimiz türkiye'nin en güzel kadınlarından biri.
icardi ile adı anılan taş hatun. Devrim özkan, simge.. ağzının tadını biliyor bu icardi.
çok güzel bir kadın değil ama çok seksi ve çekici bir yanı var ne hikmetse.
Gitgide fiziksel olarak gülşen moduna giren hatun yani arkadaş nedir bu kadınların sıfır beden takıntısı yapmayın hanımlar hatırlatıyım yaşadığımız ülkenin toplumunda birçok tabu ve sığ düşünceler devam ediyo en son hatunun birine kadın bu zayıflıkla nasıl doğrucan evladım dedi kızcağız ertesi gün fast food canavarına dönüşmüştü.
ğdudakları közlenmiş patates gibi sevmedim.
gecenin köründe mahalleden aşkın olayım son ses açanlar sizin yatacak yeriniz yok.
En güzel hali bu kliptedir.. Dudaklarında botoks olmayan hali harikadır.

`https://www.youtube.com/watch?v=7mHDkPi0XmE`
bu kadın resmen taş gibi...
sana ne lan geri zekalı, sana mı soracağım kimi taş gibi zannedeceğimi? ben sana künefeyle ilgili yazdığında bazı salak kızlar her şerbetli tatlıyı güzel zannediyor diyor muyum?

o kelimeleri git seviyendekilere itham et...
arkadaşlar saldırın...

Simge Sağın, "Şu sıralar sevgilim yok maalesef, keşke olsaydı. Ve buradan adaylara sesleniyorum; ellerini çabuk tutsunlar, artık çok sıkıldım".

https://www.odatv4.com/ma...ni-cabuk-tutsunlar-279649
"kadınları obje olarak gornmeyin" diyip kendini objeleştiren canlı turu.
bence güzel bir kadın fakat dik bir karakteri olduğu gibi bir imajı, yüz ifadesi var.
Kendisine (bkz: aşkın olayım) şarkısını söylediği için teşekkürler ettiğim sanatçı. Az ekmeğini yemedik. Hala da yiyoruz ihihihi
bu sezon galatasaray' ın üç derbi galibiyetinin iç sahada olan ikisinde tribünleri gol kutlamasıyla selamlamış yıldızın şarkısının sahibi. inşallah sondan önceki hafta da dinleriz.
Ve Tanrı kadını yarattı.
mikrofonu çok güçlü bir şarkıcı...
görsel
Çok seksi bi kadın sesi bile libidomu yükseltiyor.
şu sözlükte başımız bağlı olmasa ben de taş hatun diyeceğim de, bakmıyoruz çok...
Ve Tanrı kadını yarattı...
bu karı 42 yaşında ama vücuda bak amk.

görsel
görsel
görsel
görsel