1. 1.
  korktun mu videosu ile tanınan memeli.

  https://www.youtube.com/watch?v=j6flibw7y2c+
  6 -5 ... bexdever
 2. 2.
  türk milletinin zeka seviyesini gözler önüne seren kadındır, neden mi? çünkü erkekler böyle kadınlarla evlenmek istiyor. böyle kadınlar çocuk doğuruyor. ve yeni nesil zekasını bunlardan alıyor. aferin kardeş böyle devam. ben de diyorum niye sürekli böyle insanlarla uğraşmakla geçiyor hayatımız.
  21 -4 ... anambunelan
 3. 1.
  deliği olan bütün bir et parçasından farkı yok gözümde.
  9 -2 ... being a dwarf
 4. 2.
  Bu kızla alakalı olan şeyleri her soktuğumun sitesinin anasayfasında görmekten bıktım amk.
  7 -2 ... expandera
 5. 3.
  Özgür bir ülkede yaşıyoruz, kimin ne yaptığı, nasıl giyindiği, nasıl kendini ifade ettiği kimseyi ilgilendirmez ama nacizane bi yorumda bulunmak istiyorum, simgecim keşke seni göğüslerini açıp ömceek diyip sadece dişiliğiyle ön plana çıkan bir insan olarak değil de topluma yararlı bişeyleri başarmaya çalışan bir insan olarak tanısaydık, öyle sesini duyursaydın. Neyse 300 bin abaza takipçinle mutluluklar diyelim o zaman.
  16 -4 ... kanadikirikkus
 6. 4.
  Sosyal Medyada sürekli şu ismi görmekten bıktım sözlükte denk geldim dedim bir göz gezdireyim kimin nesi kimin fesi derken karşılaştığım manzarada ( o meşhur video) aman alllahım utangaçlık seviyem birden fırladı yada gavur diliyle cringe seviyem zirve yaptı.

  Hadi günden güne sosyal medya yüzünden bu ülkenin zeka seviyesi düşüyor anladım da arkadaş bu kız meşhur olacak ne yapmış ? neyin gündemi birisi bana anlatabilir mi ? "Korkkktunnn muıııı" derken videonun sonunda cırtlak sesini vermiş ünlü olmuş. Yemin ediyorum eskiden internete girmek bir şeyler üretmek yada yazmak entelektüel işiydi herkesin eline telefon bilgisayar verildi böyle şuursuz şeylerle karşılaşmak zorunda kalıyoruz.
  5 ... watiztiz
 7. 5.
  Meme gösterme hastalığına sahip olduğu kanısına vardığım boş çar.
  5 -1 ... shmebull
 8. 6.
  Aslında hakkında konuşmaya değecek bir icraatı yok. Günümüzde internet fenomeni olmak isteyen her kadın gibi vücudunu sergileyen sıradan birisi. Çektiği "korktun mu?" videosu (hatta videoları) neden o kadar popüler olmuş anlamak imkansız ama bu tür videoları çeken işsizler kadar izleyen işsizler de var demek ki. ( ben az önce sirf konu hakkinda bilgim olsun diye izledim.)

  Sosyal medyada insanların paylaşımları hep aynı olmaya başladı farkettiniz mi? Popüler olan saçma birşeyin binlerce kopyası. Herkesin internet fenomeni olma çabası gercekten acı ama en kötüsü de bu kızın yaptığı gibi şeyler popüler oluyor bu gerçekten çok kötü. 10 yaşındaki çocuklar artık astronot olmayı değil youtuber olmayı istiyor. Acaba ilerliyoruz diye düşünürken, geriye mi gidiyoruz?
  8 ... sakata gintoki
 9. 7.
  insanları korkutmaya calısan biri
  koyktun mu
  he aq ödüm patladı.
  5 -1 ... e f f e
 10. 8.
  Tek meziyeti memeleri olan kadınımsı. Onların da arasındaki açıklığa mahalle kurulur, o nedir ya.
  3 ... hamdullah lannister