bugün

(bkz: şakaların ne kadar iri)
Son destekli sütyen bükücü hanım kızımız. Taklitçi olma kendin ol.
Bizzat örümceğin kendisi olsaydı daha fazla sempati kazanırdı benden. O kadar bir iticilik.
her gün sözlükteki başlığı canlandırılan şahıs. hande erçel bitti şimdi de bu başladı.
Tavsiyelere dikkat etmesi gereken kisi. Ben diyorum ki: simge barankoglu meme açacağına burnunu yaptır.
Güzellik değil bu kızın derdi cinsellik de değil. Çirkin bir popülerlik sadece 2 yıla kalmaz eski hayatına döner.
Fiziği muazzam kız. Gerizekalı olmasa iyi de çok salak ya.
Göt olmayan bir fiziğe hangi akıl ve mantıkla 10 verir ki insan.. açlığın Nirvanası bu olsa gerek.

Kadın cinsiyetini ayaklar altına seren kadın.
Bu fiziğe 20 üzerinden 45 veriyorum(!)
görsel
milyonlarca akıl ve tek bir soru;

bu kadar tepki çekmesine rağmen nasıl bu kadar ünlendi?

(bkz: overrated)
(bkz: omegalul)
bunun beli kırık sanırım. hiç düz durduğu fotoğrafı yok. hep göt dışarıda.
bu memlekete nasil unlu olur diye bir gun dusunsem, demek böyle isler yapmam lazim. ama abla guzel, gerci tum izmirliler hepis guzel. umarim abla kötu yerlere dusmez.
bu kızı güzel bulan beğenen varsa kendine saygısı yoktur, yazık ya
kendimi de şu kızın başlığına yazdığım için esefle kınıyorum.
Türkiyede bulunan aptal trendlerden birini bulan cringe instagram fenomeni.
Tanımıyorum.
Bu güzelse sizin için nefes alsa bile yeterliliğin en dibi diyebiliriz..
saçma sapan konularla gündeme gelen sosyal medya fenomenlerinden birisi. sıradan.
Makyajlı haliyle bile gram çekici olmayan insan. Hareketleri, genel tavırları irrite edici.
- korktun mu?
- korktum evet, makyajsız fotoğrafını gördüğümde çok korktum!

makyajsız zaten korkunç da, hadi makyajlı halinden yürüyelim desem; avm'lerde üçüncü sınıf kıyafet ve aksesuarları, suratında bir ton boyayla topuklarını vura vura yürüyüp ses kirliliğinin yanı sıra görüntü kirliliği de yapan paçoz ve görmemiş ama görmüş gibi yapan kenar mahalle hatunlarından bir farkı yok bana göre.

seksi mi? bu ülkede g*tünü, memesini gösteren her kadın -hiç ayırım yapmadan- seksi(!) sayılmıyor mu zaten? bu da o sıradan ve zavallı bir kızlarımızdan işte. piyasa yap, avm'ye falan git, kaynıyor bunlardan...

bugüne kadar neydin ki Türkiye, bundan sonra ne olacaksın! *
sadece bir soru , bu kizin ünlü olma ihtimalinin en yuksek oldugu ülke hangisidir? yani sorun kizda degil toplumumuzun abaza olmasinda.
hoş kadındır. Sarılası, Sevesi geliyor insanın.
eskort tipli bir kezban.. kırmızı ruj sürmekten başka bir marifeti yok.
bu kadar abazan dolu bir ülkede beğenilip şişirilmesi normaldir.. acıyorum bu beyni hiç bir boka çalışmayan zekasız abazanlara.. yes.
Bunu sevip takip edenin ve sevipte sikenin ne midesi nede kendine saygısı yoktur.
takipcim artsin die tutusanlar aa beni takipten cikmis ben de takipten cikayim suna istek atayim cool gozukeyim begenim artsin diyen tipler bu kiza maymunluk yaparak guzelligiyle fenomen oldu diyor. Sizin yaptiniz maymunluk degil mi? yorumlarin altina gt yazmaya devam 10 takipci daha gelir belki.
diyorum ki kiz zeki kendini kullanarak unlu oldu daha ne bekliyonuz?
güncel Önemli Başlıklar