bugün

vay be milletin nick altı açılıyor onca entry giriyorlar. biz kendimize açıyoruz. yazık.

bir yazar.
Pek sakin değil sanırım, azıcık içerlemiş.

Bir yazar.
Yapayalnız ölecek insan.
Her an sinirlenebilecek bir potansiyeli varmış izlenimi uyandıran bir yazar.

Ayık olun damarına basmayın.
iban gönderecek yazarlarımız varmış lütfen ulaşsın.

entry başı 1 kuruş vereceğim.
efkârı birilerini rahatsız etmiş olan yazar. ayrıca yine bir ön yargı kurbanı kendisi, oruçsuz olduğu nerden biliniyor belki dünyanın başka bir yerinde farklı bir saat dilimiyle yaşıyordur.

yazık.
Cennetle müjdelenmemiş öylesine biri.
heryerin atar gider olsa nolur aslanım...
bana mesaj atan değerli yazarlarımıza ithafen yazıyorum mesaj haklarım yine kısıtlandırıldı normale döndüğünde herkesi yanıtlayacağım, şimdiden kusura bakmayın.

bir yazar.
Sözlügün ilgi budalası dişi türlerinden biri. (bkz: aparat)

mesaj gelsin diye çırpınıyor. Halbuki dhdjfh yazman yeter bu amsalaklara. Bana Bi gün mesaj atmış, durduk yere; tek ederimizin vajina olduğunu nerden biliyorsun? diyerek, kuyruğuna geç direkt kafasina ezmişim, belli oldu.

10 entrysinden 8 i, hey benim bir deliğim var. Ne olur Benle ilginin yhaa minvalinde ve gerek düz gerek ters psikolojiyle cinsellik başliklarında bir pazarlanma çabası var sadece. sanki kadin yazarlar okumuyor/yazmıyormuş gibi entrylerini "beyler" diyerek giriyor. Dogru ya müsteriye hitabet etmek önemli, Pardon.

Ayrıca pek sevişmemiş bir erkeğe salak saf diyerek, bir çok kizı sikmiş ve elde ettigi deneyimleri üstünde uygulayacak erkekleri seviyormuş. Buna göre kaldırın kıçını meriçler, bir dost tavsiyesi.
https://m.uludagsozluk.com/e/39611002/ ben demiyorum kendi diyor.

Simdi, belki sikerim yaa bunu diyerek eksilemeye çalışanlar gelecektir. bir kaç tanıdıgımin mesaj kutusunu gördükten sonra, sözlükteki kızların koşulsuz köpeği olacak hayal edemediginiz kadar, beyinsiz abaza dolu burası. Coğunluk olsalar da Bu iki türü de yaza yaza bitireceğiz, merak etmeyin. Bunu az önce nickini görüp profiline bakmamla fark ettim, icimde kalmasin. Haydı hayirli isler.
mdhouse hoşgeldin dostum (!) bende kuyruk acın ne zaman çıkar diye bekliyordum. açıkcası beni gizliden gizliye takip ettiğini bilmiyordum, hakkımda uzun uzun girdi girmişsin ne kadar umrundaymışım meğer gururum okşandı doğrusu.

edit: kimsenin mesaj atmasına ihtiyacı olmayan yazar, bu kadar zavallı olmayın ya kendinizi çok umursuyorsunuz.
Şöyle bir profiline baktım. Sürekli seviştiğini vurgulayan entryler girmiş.

Tamam abla vurduruyorsun da millete nispet yapma çabasını anlamadım. Tamam sensin.

Birazdan sözlüğün meriçleri bu ablayı savunmaya başlar.

Şimdiden söyliyim vermez beyler.
ben de çok merak ediyorum, ne zaman çıldıracak acaba? buralar karışacak vaziyet alın.
ben bu hanımefendinin yanında saf tutuyorum, nedeni belli di mi beyler..

EDiT: EKSi VERMiŞ BANA BEYLER, YATTI BENiM iŞ.
bir kadın olarak aldığı kullanıcı adı ilginçmiş gerçekten.
bir yazar.

pazartesi sabahı dükkanı açtık, bayram haftası satış iyi olur, hadi bir sözlük yapayım da pozitife doyayım derken karşılaştığım bu manzara beni ziyadesiyle üzdü, derin keder ve ızdıraba sevk etti kıymetli arkadaşlarım.

zaman döğüş zamını, övkelenme vakti değildir arkadaşlar.

haddim değil sen haklısın, sen haksızsın demek. yegane istirhamım sükunete kavuşmamızdır.

efendiler,

konuşarak veya yalaşarak çözülmeyecek sorun yoktur!

lütfen konu uzamasın. sizleri çok seviyorum. bu kavga ortamı beni geriyor, gözlerim doluyor ya resmen.
Lan bu dişilerin entrylerini niye görmüyorum ben? Benim gördüğüm entryiler, boyuna akpli çirkin yaşlı çomarların abuk sabuk entryleri. Ne zaman bunları yazdınız hanfendi acaba?

Evlenmeyi teklif etmek istediğim yazar.
vay be. her on entrysinden 10'u afedersiniz am göt meme olan abazan yazarlar tarafından "vurduruyormuş" şeklinde ithamlara maruz kalan bir yazar. bahsi geçen entry de olan şeyi söylemek tecbüre ettiğim anlamına gelmiyor ki gelsede bunun kimseyi ilgilendirdiğini düşünmüyorum evet bu tarz başlıklara ara ara içerik girdiğim doğrudur, mesaj atan herkese de nazik olmaya çalışıyorum. kendini ifşa edip karı kız düşürmeye çalışanların derdine de bakın hele. çok çok zavallısınız.

buraya entry s.çan mdhouse kişisi hem kadınlara karşı oldukça terbiyesiz davranışları olan hem onları eziklediğini sanarak beğeni kazanmaya çalışan bir morondur. hakkımda biraz daha konuşursa kendisini modlara bildireceğimi belirtmek isterim.
Şimdilik sakin olması gereken yazar.
Kendisini severim,
konu hakkında yorum yapmayacağım. zararını görmediğim bir yazar.

buraya bir adet meriç bekliyorum. üstte entrysini görmedim. gelir birazdan. hayırlı işler diliyorum şimdiden.
Şimdi ilgi manyağı diyip mesaja yanıt vermek yerine buraya gelip hakkında uzun uzun entry girdiysen eğer ben kim kimin kuyruğunu kim kimin başını ezmiş bir daha düşün derim. @mdhouse
ilgi şeysi olduğu yönünde iddalar var. Kadın olduğu da idda ediliyor. Değişik.
herkesin olaysızca dağılması gereken nickaltı. asla sözlük kızları üstünden prim yapmaya çalışanlara fırsat vermiycek bir yazar.
Ne var olum kız sevişiyorsa? Hani özgürlükçüydünüz aq? Tabi dibinizde olup da eliniz değmedigi için çıldırıyorsunuz amk sünepeleri.
Belli zaten cogu annesinin elinden baska kadın eli tutmamış hayatında. Bu yüzden bu kadar agresif olmaları.
az sonra tb arşivi oluşturacak yazardır.
türkiyede tatil yaparken ki zamanlardan... memleketim antalya tabiki.
birazdan çıplak foto atıp kadınlığımı herkese kanıtlıycam.
(img:#1693537)
cesareti yok ulan ben at hırsızı halimle yüzümü tüm çıplaklığıyla paylaştım.*