bugün

kitaro hazretlerinin reenkarnasyon ve final fantasy gibi en büyük eserlerinden..üzer,üzer,üzer sonra refaha, felaha çıkarır.çok mutlu eder
(bkz: esaretin bedeli)nde tim robbins'in o bilmemkaçmetrelik lağım borusundan çıkıp özgürlüğüne kavuştuğu anda yaşadığı şeyi yaşatır. (bkz: abartma bir sanat türüdür)
bir online oyun.
knight online ı bastıracak online oyun *
eskiden trt1 de yayinlanan belgesel. adamlar colun ortasinda 5000 yillik bugday taneleri bulmustu. kitaro nun yaptigi muzikleri de ayrica enfestir..
en iyi free oyunlardan birtanesi.knight online kadar uye sayısı olmasada grafik ve oyun içindeki ayrıntılar knighttan cok cok iyi.char yapılandırması zor olan oyun.50 lvl olup bıraktıgım oyun.tavsiye char yapılandırması olarak str glavie ı onerıyorum.
turkce'de ipek yolu dedigimiz, tarih derslerinden animsayacagimiz uzere cin'den baslayip akdeniz limanlarina ulasan tarihi ticaret yoludur. bu album de bu yol uzerindeki halklarin yerel muziklerinden esinlenmistir.
(bkz: ipek yolu)
bedava oldugunu her halıyle bellı eden, guzel grafikli, 10 arı oldur 15 pınokyo kes gibi abidik gubidik questleri olan zaman oldurgec oyunlardan birisi.
ing. ipek yolu.
oyun olanı için: (bkz: silkroad online)
Güvenlik bakımından çok kötü olan hacklendiğinde gmler tarafından mağdur olan kişiye yardımcı olunmayan oyun...
kitaro'nun ipek yolu bestesi; trt belgesellerinde yıllarca fon müziği olarak kullanılmıştır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.