1. 1.
    duyarlı, yeşilay' cı bir kardeşimiz.

sağolsun sosyal medya hesabında bana küfür eden bir travesti çocuğunun paylaşımını görüp ifşa etmiş, benim tepki gösterip hakaret eden dedesinden doğmaya haddini bildirmem için.

böyle duyarlı insanlar olduğu için seviyorum burayı. teşekkür ederim kardeşim. sen rahat ol, bu annesini tüpçü s*kmiş piç ancak böyle köpek gibi arkamdan havlar.

karşıma çıkacak yüreği yok yani. zaten erkek olsa, babası belli olmuş olsa karşıma çıkardı olayı bu boyuta taşımak yerine.

ama dediğim gibi , saf bir orospu evladı bu şahsıma hakaret eden piç. o yüzden sende kaale alma, duyarlılığın için teşekkür ederim.

he olur da karşıma çıkmaya yüreği yeterse bu kerhane mahsulünün seni de haberdar edeceğim. senle beraber gider annesini, bacısını s*keriz bu piçin.

eyvallah. (#39189397)
    2 -7 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Adam gibi adamdır. Duygulara tercüman olmuştur.

Hakaret etmemiştir ayrıca.
    7 ... we did it
  3. 3.
    Kiminle konuşuyor lan bu? Allahalaa*

Parçalayacaktım ama sen kan görmek istemiyormuşsun. Bak sırf senin güzel hatrın için aciz kellesini ödlek bedeninden ayırmıyorum. Tmm vaz geçtim şikayet edelim.
    2 ... cold man
  4. 4.
    metabolizma yavaşlarsa içiyorum :D
    2 ... egehansen
  5. 5.
    ne güzel.
    1 ... nicke lan jello
  6. 6.
    içmeyi de düşünmüyorum.
    1 ... stay with me
  7. 7.
    gülünç aktrollün hedefi olmuş.
    en fazla ağır tahrik vardı der yırtar. açıp kaçtığın başlığın görüntüleri duruyor. sen derdine yan tosuncuk.
    5 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    Sakin kardeş gel Bi milli içkimiz ayrandan iç.
    2 ... merbazrail
  9. 9.
    atatürk'e hakaret içeren başlığı açıp sildikten sonra yırtabileceğini sanan troll tarafından yüzsüzce tehdit edilen yazar.
    şimdi tehditci troll ben hakaret etmedim diye kıvırıyor. e madem yavrum sen o entryi neden sildin? bal gibi de hakaret içeriyordu. öyle silmekle editlemekle kurtulamayacaksın.
    3 ... fanfan la tulipe
  10. 10.
    yedinci nesil yeşilaycı, hoş gelmiş. *
    1 ... op dr zeki bilgilisoy