bugün

Kendi gitmiş çünkü entryler yok olmuş.

Neyse erectoj diye geri gelir.
telefonu ağzına sokulup silik atılan yahudi zat. gerçekten çok yazık..

görsel
Reis bizi Sırp yahudisiyim diye kandırıyor ama tipi aynı lefter e benziyor Adalı Bi Rum vatandaşımız olabilir 6 7 Eylül olayları travma yaratmış korkuyor galiba .
frank'ın'ya rami'ye'ya topkapı'ya gitmesi başlığında nereye gideceğimi merek eden zat. kardeş ben hayatta çok şeyler kaybettim hiçbir şey babamı kaybetmek kadar koymadı. şimdi sen aklınca benle taşşak geçiyorsun ya özele adresimi yazıcam veya sen yaz adresini ben yanına geleyim iadei ziyaret yapim sana çay kave içer dertleşiriz var mısın teklifime.?..
gözlemlerini zeka süzgecinden geçirerek aktaran yazarlardandır.
erecto'nun ta kendisidir.
benden daha az entrysi olmasına rağmen benden daha fazla takipçisi olan bir yazar. bir yahudidir.
Doğum günü kavramına inanmayan kalu beladan rahmi madere oradan fani dünya hayatına sülükünü önemsemeyen
Melami meşrep muhterem alamme bir zattır.
Kendisi yaşça benden büyük az sayıda sözlük userlarından olduğundan saygım vardır.
Yoksa az ibne değildir edirneli sırp özentili arnavut.
Ağzı biraz bozulmuş sanki küfürlü yazmaya başlamış. Onun dışında eroctor bu ben tanırım.
kendisi aslında imanlı bir yazardır. sadece israil yönetimi tarafından imanlı entryleri fark edilmiş, yahudileri dinden döndüreceğinden korkmuşlar ve gizli bir şekilde kendisini "halletmişler".... yerine de yossi kohen geçmiş.
hacivat' ın torunudur.
erector küfürlü entry girmezdi bu başka birisi amk.
yahudi mitolojisinde içinde tu bişvat bayramı (15 şevat bayramı) da bulunan kutsal ay.
yahudilerin bu bayramı ağaç dikme bayramıdır ve bu bayram boyunca yahudiler gargat ağacı dikerler. biliyorsunuz tüm ağaçlar "arkamda yahudi var gel öldür" diye araplara ispitçilik yaparken bir tek gargat ağacı yahudileri ispitlemeyecekmiş...inanış böyle...

bundan başka, şevat ayı içinde makabiler'in kudüs'teki tapınağı 5. antioch'tan kurtarışları da kutlanır. bu tarih de yahudiler için spor bayramıdır.
maccabi bayramı yani.

he, siz cahilsiniz bilmezsiniz, dünyada ilk maccabi spor kulübü abdülhamid han'ın himayelerinde kurulmuştur, derler ki abdülhamid han sıkı bir maccabi taraftarıydı. ama osmanlı torunları bunu bilmez tabi...

herneyse ya, sözlük yazarı shevat bile şevat'ı bu kadar bilmiyorken ben neden bunları yazayım ki? bana ne ya, çok da fifi...

not: abdülhamid'in kurdurduğu maccabi cimnastik kulübünü merak ediyorsanız buyrun;
(bkz: maccabi cimnastik kulübü/#44311378)
erecto olmadığını düşünüyorum.
Mustafa öztürk muhibbanı.

Tarihselci demek..

Erecto olduğu kesinleşmiş oldu. Trakya kahvehanesi günlükleri güzeldi niye böyle yahudi takılmaya başladı ki. Tutmadı bence bu. Erecto geri gelsin. Evet. Bir de ciddi takılıyor havalarına giriyor artık.
Erecto değil.

Erecto'nun yan çarı takliti.
ifşası çıkmıştır.
görsel
Açık oylarını eksik etmeyen adam gibi adam.
Yahudi olması da ehli kitap oluşuyla kendisine bir + kazandırıyor.
Bunun kestiği yenir.
https://www.uludagsozluk.com/e/45276178/

ama olmadı şimdi.
Yancısı da tıraşlı olan tinerci.
18 yaşında ve bakire olarak hayal ediyorum.

nikinden böyle bir çıkarım yaptım

ve

sanıyorum bu dur.

görsel

değilse de ispat etsin

gereçek fotisini yollasın

ama o patlıcan burunluyu değil.
Erecto değildir erecto olsa takip ederdi.
Bizim erecto'nun yavudi versiyonu galiba. Tanımları biraz onunkine benziyor.
Erecto olma ihtimali kuvvetli. Araştırılsın.
Keşke mesaj alımını açsa da özelden yazışsak dediğim yazar.