bugün

üç hafta önce zamansız bir şekilde vücut atması geçirerek hayata veda etmiştir.
Nutella yetmezligi sebebiyla ölmüstür. Yazik oldu. Geriye pek cok eser birakmistir...
yine hakkında dezenformasyon başlamış. nutella yetmezliğinden değil nutella komasından ölmüştür kendisi.
(bkz: ölmeden mezara koydular beni)
it wasn't me parçası ile ölümlerinin hepsine yıllar önce cevap vermiştir, efsunlu bir abimizdir.
geçen amanita phalloides yiyerek ölmüştür.

ve şimdi bilgilenme zamanı. amanita phalloides oldukça zehirli ve hoş görünümlü bir mantardır. adeta "gel beni ye ve öl" der.
ölüsü hala bulunamadı.
selası okunan şarkıcı. başımız sağolsun.
ölmediğini yeni öğrendim. bu adam niye ölüyorda ölmüyor ? mantıklı bir açıklaması var mı...
Az once kendisini optugum sarkici.

dayanamadi.

'Öldü'..
shaggy öldü dedikodusu yaymazsa ölecek hastalığından muzdarip kişilerin yaşam sebebi şarkıcı.
geçen cenaze namazına gittik. türkmüş diyorlar. huzur içinde yatsın.
Rize çayeli tv'nin öldüğüne dair altyazılar geçtiği unutulmaz şarkıcı.
Inceptıon ızledıkten sonra burası gercek dunya degıl ruyadayız uyanmak ıcın olmek gerekıyor dıyerek kendını camdan atmıstır attıgı yerın kat 1 olmasından dolayı olmemıs bacagı kırılmıstır gecmıs olsun shaggy gecmıs olsun turkıye.
nihayet ölmüştür. best fm altyazı geçti.
benden başkası tarafından öldürüldüğünde kıskandığım ünlü.
yıllar yılı öldürülüp sonra tekrar diriltilen şarkıcı.
Türkiye'ye gelmemesi gereken şarkıcı. gelirse ölür.
ne zamandır sol tarafta adını görmediğim için ölmedi sandığım mr.bombastic'tir.
şimdi başlığı görünce öldü zannedeceksiniz ama ölmedi.

tanım yapıyorum;

sinir bozucu, temizliği zor, çocuklu evlerde kullanılması temizlik ve sağlık açısından sakıncalı, annelerin sakallı diye tabir ettiği halı çeşidi.
''angel'' isimli çalışması arabada dinlenirse hız limitlerini zorlamanıza neden olabilecek kişi. kalbimizde yaşıyor.
24. dönem ak parti milletvekili aday adayı.
adini sol frame gorunce bi an oldu zannettigim yuce sahsiyet.
öldü mü yaşıyor mu belli olmayan adam. dj akman tarzı süs veriyorsa kendi yazık ediyor.
--spoiler--
Ben istediğim müziği yapmak istiyorum ama şu anda piyasada bu şekilde tutunmak mümkün değil. Benim yapmak istediğim müzik, listelerde üst sıralara çıkacak bir müzik değil. Şu anda herkes kısa süre dinlensin ama listelerde en üst sıralara çıksın mantığıyla şarkılar yapıyor, insanlarda bunu seviyor.Kimsenin klasikleşen bir şarkım olsun kaygısı yok.
--spoiler--

güzel bir açıklama yapmıştır günümüz müziğine.