bugün

mütemadiyen ölen şarkıcı.
sol frame'de görünce yine öldü sandığım. Ben cesedinin fotoğrafları basına dağıtılmadan bu adamın öldüğüne inanmam arkadaş, kimse inandıramaz.

Bu adam hepimizi gömecek diyorum da, kimse inanmıyor.
adam gerçekten ölünce incide hayır yaşıyo sözleri dolaşır muhtemelen dediğim şahıstır.
13,09-19,11,2011 tarihleri arasında ölmeyerek kendi alanında rekora imza atan ölümsüz şarkıcı. tebrik ediyoruz kendisini.

entry'yi yazdığımın dakikasında fashion tv altyazı geçti, ama shaggy ile ilgili değilmiş. yine de acımız büyük. *
malesef pamukkale traverterlerinden düşerek hayatını kaybetmiştir.
gerçekten ölse bile inanmayacağım insan.

"mr bombastic" dinleyince aklıma çocukluğumu getiren kişi.
an itibariyle ölen sanatçı. üzgünüz.
kaynak: götüm.
adını sol framede görünce öldü sandım. bu yıl tarlabaşı'nda tinerciler tarafından bıçaklanarak öldürüldü, başımız sağ olsun.
gebze harem minibüs hattında spor aracıyla kaza yaparak hayatını kaybetmiştir.
huzur içinde yatsın.
yarın zincirlikuyu mezarlığında toprağa verilecek. allah tahsilatını affetsin.
naaşı memleketi konya'da yarın yatsı namazına mütakip hacıveyiszade camiinden kaldırılacaktır.merhuma allahtan rahmet diliyoruz.

not: ölmeden önce ben konyalıyım ve müslüman oldum demiş.
south park'taki kenny bile kendisi kadar çok ölmemiştir.
cenaze namazına bizzat katılacağım muhterem sanatçi.
bugün matkapla evinin duvarını delerken elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetmiştir.
immortal.
gün itibariyle boğazına misket kaçması sonucu hayata gözlerini yummuştur.
Bugun cay pisirirken ayagi kayarak dusmus, bayilmis ve cayin ocagin ustune dokulerek gaz sizintisina sebep olmasi yuzunden ölmustur.
Birkac dakika once zamansiz bir sekilde depresyona girmis, cikamamis ve ölmüstür.
zaten ölü dogmustur.
en büyük hobisi ölmek olan şarkıcı. canı sıkıldıkça ölüyor efenim durduramıyoruz.

(bkz: hey seksi leydi o memişler neydi)
sol frame'de görünce öld.. neyse boşver.
alp er tunga'nın en büyük rakibi.
hakkındaki geyiklerden haberi olsa ne derdi acaba dediğim rahmetli olmayan rahmetli. sahiden öldüğü gün mevlüt okutacağım.
yirmi alti dakika once, pilates topuyla egzersiz yaparken topun elastik etkisiyle ters takla atmis ve boynunu kirip ölmüstür.