öğrenmek istemediğim acı gerçek. ama illaki yüzleşmek zorunda kalacağım.
sevilecek yanımız kalmadı galiba.
O kim kopek lan seni sevmicek?
umrunda mı?
Ben kullanmıyorum yerime yakar mısınız dicem de sevgilim var neyse.
en acı tarafıda kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
Gözlerim doldu lan! Sigarayı bıraktığımdan beri duygusal oldum. Önceden olsa yakma isteği gelirdi şimdi ise göz yaşı geliyor. Harbi ya oysa seviyor gibiydi.
Ararsan kaybedersin.
Beni üzen entry.
görsel

Bazen hayatınızın ortasına çivi gibi çakılıp kalandır.
görsel

Bazen hayatınızın ortasına çivi gibi çakılıp kalandır.
kabullenildiğinde hayatı kolaylaştıran cümle.
bu gerçeği anlaması çok üzücü, bu gerçeği en başından bilerek ilişkiye başlaması daha üzücü, hiç sevmeyeceğini bilmek ciğer bükücü.
Farkettiğinde üst üste sigara yaktırır ve beni neden sevmedin diye sordurur.
Birinine ihtiyacın olsaydı yüce Rabbim ne yalnız dogdurur ne de yalnız öldürürdu. Alisirsin zamanla geçer acısı tek kişiye odaklanma.
Yol orada bu kadar basit kafanızda büyütmezseniz sorun olmaz bu hayatta kimse vazgeçilmez değildir.
görsel

Farketmez O kız Seni Sevmesede Farketmez
O kız Sana Bakmasada Farketmez
Kardeşlerin Seni Asla Terketmez.
edit; kardeşimize hep destek tam destek.
Sevmeyenler sahaları sevenlere bıraksın.
Geçer güzel kardeşim .. seni sevmeyen seni ömür boyu ağlatır .. birak gitsin ve iki gün ağla bir ömür yerine.
Sen de onu sevme. Olaysız dağılın. Hadi eyv.
Yok seviyor da mutlu olacağımıza inanmıyor. 3 hafta önce terk etti beni. (Ciddiyim)
https://m.youtube.com/watch?v=RrIq9RcgDF0

Herşey bundan ibaret kardeşim. Siktiret giden kaybeder.
görsel
sevmiyor farkındayım ama herkes kendinden sorumlu malesef. kendi duygu ve düşüncelerimden sorumlu olduğuna inandığım için ben sevmeye devam ediyorum. belki bigün o da sever.
Dört senedir kabullenmeye çalıştığım, ama aklımın her seferde reddettiği gerçek. O kadar zaman geçti, ikimizinde bambaşka dünyaları var artık, ama yine de çıkaramadım onu aklımdan. Ve şu acı gerçeğin bir kez daha yüze vuruşu... o beni sevmiyor lan. Onu çok özledim.