bugün

motorize birlikler in çok sık kullandıkları söz.
bunların levelleri çabuk atlar ama çok çabu game over olurlar.
level atlayınca ödül kazandığın birliktelik.
(bkz: çıkıyoruz ama daha sevişmedik) * *
duyduğunda kaçacağın ilişki şekli. bir gecelik seviyeli ilişkiler.
kişinin daha önceki ilişkilerinin ne kadar seviyesiz olduğunu gösteren birliktelik çeşidi.
eğer sözkonusu seviye su seviyesiyse ve birliktelik hemen oralarda yaşanıyosa, zatürre tehlikesinin ortaya çıkabileceği ilişkidir.
el ele tutmaktan öteye gitmediğn taktirde seviyeli bir birliktelik yaşamış olursun.
bu birliktelik bittiğinde seviyede biter...
efendim seviyeli ilişki iki insanın sevişme güdülerini bastırması suretiyle ortaya çıkar..el ele tutuşur, gözgöze bakar,birlikteliğini yedi cihana belli edecek hareketler içerisinde "bizim ilişkimiz evliliğe gidiyor arkadaşım" mesajları verirsin ama sevişmezsin...türk insanı gözüyle ,sevişince , ayıp , seviyesiz vb. sıfatlarını da kazandırırsın bünyeye..."seviyeli bir ilişki yaşayoruz " diyen arkadaşlara bi yerden sonra "başlatma lan seviyene" denilip dalınması farzdır ayrıca..
Kadının Günlüğü
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKiNi düşünüyor.Benden genç mi acaba? işyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü :
Öff be, FENERBAHÇE YiNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...
para karşılığı seks yapmanın yeni adı. eskiden başka birşey denirdi ama unuttum şimdi. allah allah?
starlar aleminde yaşanan birlikteliklerin ortak özelliğidir.(!)
olması gereken birlikteliktir.
insanın bazı içgüdülerini törpüleyerek yaşadığı ilişki türüdür.
sürekli öğürüp bir türlü kusamamaya benzer. ilişkinin süresi uzadıkça içinizi yakmaya başlar.
para, boy, kilo, yaş, vb yönlerden birbirine yakın olmaktır.
en iyisi plaj seviyesidir tabii.
iki insanın arkadaş olup, bu arkadaşlığı kendi saygıları için de sürdüre bilmeleri durumu.. kesinlikle sevdalılık, dostluk minvalin de bir birliktelik değildir.. diyalogları fransız filimleri boyutlarındadır..örnekle: "ama sizin penisiniz, benim klitorisime girmeden önce ben size demiştim kondom kullanır mısınız lütfen diye" şeklin de zuhur etmez.. çünkü ortada böyle bir durum söz konusu değildir. onlar iki arkadaştır.. tabi anlattığım olay 1800 lü yılların fransasından nakledilmiştir. günümüze dönersek, manken, şarkcı, türkücü, oyuncu ( dilim varmıyor ama adlandırmak gerek idi ) tayfasının yaşadığı şeydir.. bakın isimlendiremiyorum "şey" gibi kendi güdük, anlamı geniş bir kelime ile tanımlıyorum olayı. onların seviyeli ilişki diye bahsettiği olgu ise, her türlü aktivasyonu gerçekleştirip ( kondom bile kullanmadan ) " bizim seviyeli bir ilişkimiz var, halk bizi yanlış anlamasın hemen aforoz etmesin biz sevişmiyoruz " diye ilişkilerini tanımlamalarından mütevellittir .. yani sadece korkudur .. olayı büyütmeyelim arkadaşlar. seviyeli olalım lütfen ..
mankenlerin yaşadığı birliktelikler.
birbirine beyli hanımlı hitap eden insanlar geliyor aklıma seviyeli birliktelik denince. birde karanlıkta sevişiliyor sanırım. bugüne kadar ya küfür ettim ya başka bir şey yaptım düşürdüm hep birlikteliğin seviyesini, o yüzden tam bilemiyorum tabi. birde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günler var mesela. o birliktelikte de seviye yerlerde.
kadın surekli dayak yemiş moddadır, küfür gırla gitmektedir, boynuzlar fezada tur atmaktadır. ve çiftimiz kameralar önünde bunun seviyeli birliktelik olduğunu beyan etmektedir.
seviyeli beraberlikle tamamlanacak olan birliktelik.
birbirlerinin yanında gaz kaçırmayan kişilerin yaşadığı birlikteliktir.
herkesin seviye anlayışı farklı olduğuna göre, yalan olmuş birlikteliktir.

metresi olan adamda seviyeli birlikteliğim var diyebilir, o yüzden şaibeli bir durum.

- nasıl gidiyo sizin ilişki aysu?
+ sorma canım, çok güzel seviyeli bir birlikteliğimiz var.. hatta level 5'e kadar çıktık.
- hayri duy bunları duy! elalem level 5'e çıkmış.. biz hala 1'lerdeyiz.. püh sana rezil herif..

hayri: ha?
16 ile 25 yaş arasında gereksiz olan birliktelikler. hatta bazı insanlara göre aptallıktır.