güzel knk da sonu olmayınca çok kötü.
Sevilmenin nasıl bir duygu olduğunu tatmış olmak sizi felaketler yaratacak derecede kötücül yapar.

Bir Afrika kabilesi sözüdür :
"Köyü tarafından sevilmeyen çocuk, sonunda sevgi sıcaklığını hissetmek için köyü yakar ".
güzel, ama her güzel şeyle aynı kaderi paylaştığı için geçici. Sevgiye muhtaç olmayın.

kendinize hayat edinin.
kaçmaya sebebiyet veren bir duygu.
Çogzel bir duygu arklar.

Gerçekten sevildiğinizi kendiniz anlayamaya bilirsiniz veya kandırıla bilirsiniz
En kolay yolu siz görmeden sizi izlerken ki bakışlarıdır tabi yakalaya bilirseniz.
sevmeden tam olarak anlaşılamaz, sevilmek, kadın ve erkek için çok farklı duygulardır.
yaz vakti, gece saatleri, gökyüzü pırıl pırıl, yıldızlar tepende, serin bir esinti var havada, için huzur dolu.. işte böyle bir şey olsa gerek.
hazımsızların götlerinin kalkmasına neden olandır. değerini bilmeyeni sevmeyin .
bence duygu değil, o bir hazal.
Sevmiyorsam, berbat. Sevmediğiniz biri tarafından sevilmek cidden yorucu.

Seviyorsam, eşsiz bir duygu tabi.
Gereksiz abartılıyor.
Ellerin terliyor mu?,
Yada ne yapacağını bilmeden bodoslama dalış mı yaptın o davete,orada mısın şu an, işte böyle bir şey.
Bu aralar görmüyoruz.
dünyanın en ıyı duygusu herkesın sevılmesı lazım.
unuttum.
Yalnızca "karşı cins" in verebildiği bir duygu değildir ve bunun yanında Bir hayvan tarafından bile sevilebilirsiniz.

Kişiden kişiye değişebilecek hislere sahiplik eder.
asla emin olamayacağınız duygunun adıdır.
Gözlerimin uzaklara dalmasına neden olan entry. Hatırlayınca acıtan ama gülümseten bir duygudur.
Güzel ama siz sevmiyorsanız o kişiyi bir anlam taşımıyor.
bimem. hiç sevilmedim. şaka lan şaka. seven çok, veren yok.
sevilme duygusunu hissettiyseniz o duygunun yerini yavaş yavaş şımarıklığa bıraktığını görürsünüz.
birini sevdiğinizde şımarır ve daha fazlasını ister. çünkü sevildiğini biliyordur ne yapsam sever beni zaten ya triplerine girmiştir.
sevmek güzel duygu sevin kendinize saklayın. sevilmeyin şımarırsınız neye dönüştüğünüzün farkına bile varamazsınız.
seni seven kişinin gözlerinin içi parıl parıl parlaktır sana bakarken. işte o parlaklık gözünü kamaştırır. hiçbir şey göremezsin o ışıktan başka. böyle bir şey.
Müthiş bir duygudur.
izmir'in sıcaklığını Denizli'de hissetmek gibi adeta.
Gömleği tersinden çizgisiz, düğmelerinin iplikleri görülecek biçimde giymek. Sevilmek hayatın dışında, anormal bir çizgi. Kontrol edilmesi güç: Marjinal. Egolu. Hissiz. Karşılıksız. Değersiz. Ötekileştiren. Umursamaz. Kaçak. Resmi. Sadakatsiz. Hafife alan. Tiksindiren. yavan.ağrısız. kolayda. Hazır. Uçucu. Havai...

Sevmek, sevebilmek. Hayatın daha fazla içinde. Doğal. Gerçekçi. Sadık. Sana. Bana. Normal. Hissiyatlı. Yoğun. Zor. Hayal kırıklığı da var. Hunharca özlemek. Düşlemek. Duvara çarparak sinek gibi yalnız ölmek. Sarılmak. Koklamak. Dokunmak. Var olmak. Olmamak. Anlatamamak. Yok oluş. Vicdan. Hafiflik. Huzur. Kurtulmak.Tüm ağırlıklardan...

Sevilmeyi beklemeden sevmek yakışıyor insana kim ne derse desin.