bugün

22 yaşında ve hiç sevgilisi olmayan bir birey olarak, merak ettiğim bir duygudur efenim. Kendine güven getiriyor mu acaba, ya da mutlu ediyor mu? belkide 22 yıldır bulamadığım yaşam amacı bu mu ?
Böyle bir başka gelir gözüne dünya sanki kocaman bir lolipop şekeri kivaminda. Hani hikayelerde olur ya hep mutlu musmutlu. Onun gibi. Şimdi o günler çok nadir yaşanır bu dünyada. O güzelim günler biz büyüdük ve uçup gittiler...
Şuan bilmiyorum. Bir vicdansız çıkıp öğretse bilicez.
Ama yazın bakalım nasılmış.
hamsilos koyu gibi. bir sığınak, üstüne mermiler yağarken.
Bir Sevildiğini sanmak değildir. Sevilmek iyidir. Ama sevildiğini sanmak hem iyi hem ekstra acılıdır. Bunca yıl sevildiğimi sandım. Sevilmek nedir en ufak fikrim yok.
sorumlulukları artırırken sorumsuzlukları azaltan bir duygu.
biraz şımartır, bazen de tedirgin eder
Düşündürür. Çok düşündüm ama hatırlayamadım.
Sen sevmediğin sürece pek bi anlamı yok.
O sevmelerin sonu artik seni sevmiyorumla biter genelde. O yuzden cok da heveslenmeyin.
3 sefer yazdım sildim bu entryi tarif etmeye kelimelerim yetmedi.

kaç yaşında olursan ol, annesinin eteğine sarılıp ağlayan bir çocuğun muhtaç olduğu şefkati verir. dayak yesen dünyanın en güçlü insanı olduğuna, parasız kalsan sendeki zenginliğin ulaşılmaz olduğuna inandırır seni. sevgi muhteşem bişeydir kardeşim. öyle güzel seviyorki zalımın kızı mahçup oluyorum.

küçücük yüreğinde kocaman bir delikanlı var senin. beni bu kadar sevdiğin için sana hayranım.
Sevdiğin kişi tarafından sevilmek güzel bir duygudur. Sevmediğiniz bir kişi tarafından sevilmek anlamsız geldiği gibi bazen boğar sizi.
Ya onu bilmiyorum da bir kıza güvenmeyin kardeşim sevmeyin ya da daha doğrusu çok sevmeyin boşuna değil laf seveni s****ler s****i severler inan her kızda aynı hayatımda iki kız sevdim iki kızada değersizmis gibi davransaydim şimdi kral ben olurdum işte iyi davranınca sonucu yalnız bırakılmak.
Sevgi neydi? Sevgi iyilikti, dostluktu, sevgi emekti..
ne olursa olsun, birisinin seni düşünüyor olması, seninle dertlenip seviniyor olması mükemmel bir his. her şeyi onunla paylaşmak çok güzel. çünkü sizi seviyor ve söylediklerinizi umursuyor.

çok güzel lan.

Edit: sevgilim yok.
Tam olarak tadamadim. Hatta şunu soyleyeyim tarif edecek kadar hatirlamiyorum. Insanlar beni sevmiyor galiba cok kotu birisiyim.
Bok gibi bir şey.

Sevmek nasıl hiç tadamadım ona yanarım ben.
Kim tarafindan sevildigine gore degisen bir duygudur. Acima ile mutluluk arasinda gitgel yaptirtir.
Hiç birbirimizi kandırmayalım sevmekten daha güzel bir duygu. egomuz da çok seviyor hem.
sevdiğin kadının en yakın arkadaşı tarafından sevilme duygusu kötüdür fakat bunu bahane eden sevdiğin kadının seni engellemesi daha kötüdür ki onun da bu bahaneyi uydurmasının sebebi ise vahimdirki sevgili yapmış olmasıdır. Kafanızı karıştıransa bu durumun aslında hiç karışık olmamasıdır.
bilmem ki. hic tadamadim varmi tadini anlatabilecek olan...
Öff hiç öyle abartmayın ,hanzonun teki yavrum vanım deyip gözlerine bakıyo sarılıyo falan o kadar .
Sevilmek güzeldir de kız çocuğunuz tarafından sevilmek onun sevgisini hakedebilmek var ya... Hani deseler yak arabanı evini 2 ye katlayalım elim titrer ise omuzdan keserim... 1 saniyeleri için 1 günümü veririm...
sevilmek değil de seviliyorum sanmayı anlatabilirim.
Sevilmekte sevmekte zordur.

Sevme duygusunu yaşamış ya da sevilme duygusunu yaşamışlar da hep bir burukluk vardır.

Önemli olan severken sevilebilmek. işte o zaman gerçek duyguyu hissedebilirsin.