bugün

f klavye kullanamayan yazar. *
bana hayran deli şahıs.. kızım ben sana bakmam, boşuna peşimde üzülme. benim başım bağlı diye haykırdığım yüce kişilik. minik sevgi kelebeğimsi bıtırcık.. bıtır bıtır, maşallah..

edit: şaka yaptım ulan.. sözlük ilahi sen de hemen ciddiye aldın, tepeme bindin.. tamam bee itiraf ediyorum, ben koşuyorum da peşinden de yüz vermiyo işte, ben de bok atim böyle dedim. hay allam.. deşifre oldum.

edit.vol.2: (çok beğenilince ilk editim, ikincisini yazdım eeehueuehue)* o değil de hacım entryi yazalı bir ayı geçti hala eksi almaya devam ediyorum. yok yok eleştiri editi değil bu, isteyen eksi isteyen artı versin. ben editlerimle duygu sömürüsü yapmam. * ama bence enteresan yani paylaşmak istedim ondan, şimdi alttaki entrye geçebilirsiniz. öptüm.

edit.vol.3: az durun bi şey daha dicem, alttaki entrye geçmeyin hemen.ulan 6 ay geçti hala eksileniyorum lan, ne iştir hacı anlamadım. sapık mısınız oğlum siz? kız bana hayran sizene lan? ya da o değil de iyice abanın da, bari en kötülere falan gireyim, böyle karmamı düşürdüğünüzle kalıyonuz valla. yani nikaltı sayfalarında kaybolmuş uzun bir entrynin okunup da oylanması tabiiki çok güzel bir şey, işte sırf bu yüzden eksilenmeme kızamıyorum. lan yarım yıl olmuş hala sansasyon uyandırabiliyor, daha ne olsun. insanüstüyüm lan ben!
antalya da olması nedeniyle gözlerimizi yollarda bıraktıran, an itibarı ile evine gelmiş olduğunu öğrendiğim hoşgeldin dediğim dost kişisi.
çok özlediğim yazar, kardeş insanı, can.
en zor anımda yanımda olacağından emin olduğum ve zaten hep yanımda olan, ankara hayallerimin ikinci başrol oyuncusu *, gelecekteki güvenim, arkadaşım, kardeşim, dostum, herbir şeyim.
#2871153 nolu entry ile nasıl geçen haftanın en kötülerine girdiğini anlamadığım yazar kardeşim. sağdan bakıyorum, soldan bakıyorum, derinlemesine analiz yapıyorum... ıııh olmuyor anlamıyorum?
cansel elçin'i görünce hal değiştiren yazarcık.

c:....arz ederim...*
s:* oyhh! yavrum ya, ben sana arz ederim. *
profiterol u ve şebnem ferah ı çok seven, dünya tatlısı yazar. * *
bensiz istanbullarda ortaköylerde fink atan yazar.
an itibariyle sevgipitircii adını somutlaştıran pıtırcık.
(bkz: çok mutlu olmak)
(bkz: uçmak)
verdiği radikal kararlar sonucu, derslerine çalışması gerektiğinin geç de olsa farkındalığını kavrayan, sözlükte iyi hoş vakit geçirsede bir süreliğine kafa iznine ayrılacak olan öğrenci kişisidir. * * *
artık kafa izninden çıkması ve beni buralarda yalnız bırakmaması gereken yazar.
not:an itibariyle anlaşıldı ki kendisi kafa izninde gözükmekte fakat hala sözlükte dolaşıp hiçbir şeyden de geri kalmamaktadır.* *
kendini çok özleten yazarcan.

(bkz: gel artık)
bildiğin deli, biraz aasabi, elleri kolları ısırılası yazar.**
doğum günü kutlu olasıca pıtırcık, yazar, dost...*
birbirmizin doğum günlerini ne zaman gününde kutlayabilceğimizi merak ettiğim, kendisi için içten bir iyi ki doğmuş nidası attığım bir tatlı yazar.
özlem mahduru. canım canım. ~ ~
doğum gününü en içten dileklerle kutladığım şeker kutusu. bir nevi matruşka. candır can. süper insandır. cici insandır. nice mutlu yıllara inşallah. allah her alanda muvaffak etsin, başarını daim etsin. gülen gözlerinden neş'e hiç eksik olmasın güzel insan.
doğum gününü unuttuğum için kahrolduğum kardeşim. kusura bakma, olur mu. kuzenlere, sizin oraya gelince gönlünü alırım artık. *
gönlü güzel insan. kardeşlik hasretimi dindiren yegane can. canım kardeşim. *
ülkesini akp tehdidine karşı savunması bazı yazarlarca hatalı görülmüş, seri eksi oy veren i... nin etkisine maruz kalmış * * öss hazırlığı ile muhattap halindeki garip yazar.
beni sever o yazarı. ben de onu severim.. yolumdan gitmek istediğini biliyorum, haydi sabır 10 ay kaldı.. en iyisini hakeden güzel arkadaş...
aylardır "film de film" diye başının etini yediğim, sonunda da sayesinde mutlu son a ulaştığım yazardır, gözlerim açık giymeyeceğimdir, sağolsundur. **
kendisine mezuniyette dilektaşını söylettireceğim can parçası.* eski, kablolu nostaljik bi mikrofon da bulacağım, sözüm söz.
sevgililer gününü kutladığım yazar.

varsa sevgilin kap gel öpün elimi..

hani büyüğünüzüz, yaparız bir büyüklük
*
mezuniyet balosunda, susadığında su bulamadığından öğretmenin rakısına kimse görmeden salça olan bu nedenle de beni benden alan elimden de rakıyı alan yazar.* kendine özgü dans figürleri yaratmakta başarılıdır. ne yazık ki dilektaşını tam söyleyememiş,bunun eksikliğini herkeşlere yaşatmıştır. sevilesidir.
güncel Önemli Başlıklar