Tünelin sonu çok bok bi yere çıkıyo benden söylemesi.
Mahmut bey şu sitikırı bana da atar mısınız numaranızla birlikte teşekkürler dedirtir.
ya şapşik misiniz siz.
sen yara yemişin.
böyle olan kaybetmeye mahkumdur.
Vaktiyle sık sık yaşadığım olay. artık haklı veya haksız kestirip atıyorum. Dünya bu şekilde çok daha güzel.
Tarafların olgunluğuna göre farklı sonuçlanır. Ergen liginde numara engeli, bna br dha yzma slk gibi tepkilerle karşılaşılması mümkün. Daha üst liglerde taraflar genelde birkaç gün birbiriyle konuşmaz. Sonra ya kavganın sebebi çözülür ya da herkes yoluna bakar.
hiç deneyimlemediğim olaydır. sonucu genellikle ayrılıkla sonuçlanır. öyle olmazsa birbirlerine aşırı bağlanmalarıyla sonuçlanır.
Sonrasında olacakları anlatmam, anonimiz diye herşey de anlatılmaz ki gençler.
başıma gelecekse dışarıda gelmemesini temenni ettiğim kavgadır. en uyuz olduğum şeydir. iyk.
https://twitter.com/yavru...tatus/1142768079585366017
Sevgilisi olmayanlar babasıyla kavga ediyor.
Şimdi olsam etmezdim.
Sevişin geçer 2 günlük dünya, kasmayın.

T: olumsuz bir durum.
Ay hatırlamak istemiyorum o anları, o kadar kötü ki. Yeter diye bağırıp kırıp atmak istersin bir şeyleri. Canımdan bezdiğim zamanları hatırlarım. Zaten ayrılınca da yorgun savaşçı gibi hissettim kendimi. Aman bitti gitti.
sevgilisi olmayanlar için zevkli durum.
2 yıllık ilişkim de son aylarda yaşamaya başladığım durum. insanın canını gerçekten çok sıkıyor. Yaptığın hiçbir şeyden zevk alamaz oluyorsun. Allah kimsenin başına vermesin.
An itibariyle yapmaya çalıştığım sey ; 2 gündür ilgi eksıldı inat ettım aramayacağım.
(bkz: make up sex)
Hemen barışırsanız zevk verir. Devamı gelirse hoş değildir.
Bazen iyidir sonu ayrılık olmadığı sürece.
zamanı konusunda seçme şansımızın olmadığı büyük karşılaşma. keşke bunu ayarlamak mümkün olsa da, ertesi günü tatil olan güne denk gelse veya saat 19:00 gibi başlasa, gece geç olmadan bitse. ama böyle olmuyor. telefonda saatlerdir güzel güzel konuşurken, tam yatma vakti o kavga nerden çıkar bilmem. sabaha kadar uzayabilir. çok olmuştu böyle önceden.
sevgilimi bir türlü anlamıyorum sözlük kavga ediyoruz . alttan al üstüme gelme diyo alttan alıyorum karşılık vermiyorum o zamanda niye susuyorsun karşılık ver böyle kavga mı olur diyo .
"sikerim böyle aşkın ızdırabını" repliğini söyleten eylem.
ayrilmayi gerektirir. kavga varsa olmaz. ayrilin gitsin. o gitsin baskasi gelsin, o gitsin baskasi gelsin. bu sekilde elden ele arkaya dogru degismeli iliskiler yasansin. ne mutlu. elbet bi yerde dogru insanlar dogru insanlari bulur ve mekanizma durur. herkes mutlu.
kavga nedenleri çok salakça değersizdir ama dilin ucuna gelince söyleniyor işte biriken birkaç parça birşeyler. ardında pişmanlık ve somurtuk bir yüz bırakır. neşe kaybolmasına sebep olur.üzer.