bugün

entry'ler (98)

bekaret beyindedir diyen kıza verilecek cevaplar

Her gördüğünün altına yatmakla bakire kalınmaz denilesidir. Allah kavuştursun. ( bacaklarını)

dizi isimlerini hıyarla değiştirmek

O hıyar benim.

annenin garip huyları

sabah uyan diye mutfak dolabının kapaklarını açıp sert bir şekilde kapatması, televizyonun sesini sonuna kadar açması.

taş gibi hatunu reddetmek için yeterli neden

yaşının küçük olması, öyle dedi kendisi.

babalar yazar olsa açacakları başlıklar

-çocukların bi baltaya sap olamaması sorunsalı.

elif gibi sevmek adlı romanı 7 24 okuyan kezban

erkek modeli de vardır bunun resmini çekip gönderir beğendiği sözlerin beni böyle sev der gibi hak ediyor sanki. sanki hayat kitaplardaki gibi. malesef kezban ruhlu erkeklerimiz var.

gecenin şarkısı

sezen aksu-sarı odalar.

aşık olmasına rağmen affetmeyen kadın

neden affedecekmiş aldatılmış kandırılmış affetmesin tabi onunla mutsuz olmaktansa onsuz mutsuz olmak daha iyidir.

mide ağrısı nasıl geçer

bir nane limon iyi gelir yapacak birisi varsa yada kişi kendisini yapacak kadar iyi hissediyorsa.

en çok aldatan burçlar listesi

yaydır. babamdan biliyorum...

senden artık hiçbir şey istemiyorum diyen sevgili

sıkıntılı durum, ilişkiyi gözden geçirmek gerek. olmuyorsa zorlamayacaksın ya bugün senden bir şey istemiyorum der yarın seni istemiyorum der... der de der böyleleri.

sevgilim yok diye üzülmek

olunca ne olacak aceba bizim var da bizde çok mutlu değiliz.

gripken sigara içmek

tadını alamazsın ama bünye ister içersin bir bok anlamazsın . ama içersin yani. bir an önce iyileşmek istersin.

nikah töreninde yerine imza attıran damat

(bkz: ) vekil damat.

selvi boylum al yazmalım

--spoiler--
sevgi neydi? sevgi emekti, sevgi dostluktu...
--spoiler--

izmir de engelli gencin güldü diye dövülmesi

insanlık dışı.

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

siverekde donan eşekler için üzülüyorum iki gün oldu göreli ama hala atlatamadım.

eski sevgili ile görüşmek

gereksizdir. değil görüşmek adını duymak istemiyorum. eski sevgili eskide kalsındır.

sevgiliyle kavga etmek

sevgilimi bir türlü anlamıyorum sözlük kavga ediyoruz . alttan al üstüme gelme diyo alttan alıyorum karşılık vermiyorum o zamanda niye susuyorsun karşılık ver böyle kavga mı olur diyo .

sözlük yazarlarının sigara markaları

parliament aqua.