bugün

uzun bir zaman ve emek isteyen bir şeydir. format atılacak kişinin, kişiliği kemikleşmemiş ve hayata ve hayat tanımlarına değişken bakabilme özelliğini yitirmemiş olması, yani değişime açık bir kişilik yapısına sahip olması halinde çooooook fedakarlık yaparak başarılabilecek bir eylemdir. formatlamak yerine , programlanmış bulmak daha kolay ve kestirmedir.
karsisindaki insani oldugu gibi kabul edemeyen bunyenin istegidir. sevgiliye format atacagina yenisiyle degistirsin daha iyidir, begenmiyorsa zorla degildir ya..
ayrica (bkz: beni anlama)
ilk bakışta sevgili değiştirmek olarak algılanabilen, ama sevgiliyi kuaföre veya estetik cerrahına yollama olarak da düşünebileceğimiz eylem..
format değil de reset atılması daha uygundur. çünkü sadece dolan bellek boşalmalıdır. tecrübeler ve en önemlisi size olan sevgisi* yerinde durmalıdır.
defaultdan başlamaya sebep olur, tasvip edilmez.
(bkz: sevgiliden format yemek)
+ aşkım beni seviyor musun?
- evet. *
+ aşkım cidden seviyo musun ya?
- evet. *
+ aşkım ya...
- evet.
+ neye evet?
- seviyorum.
+ ha iyi. *
+ aşkı-
- ctrl+alt+delete
+ salih korkutuyosun beni!
- format buse:
(bkz: harddisk tipi kadın)
format atmadan önce gerekli bilgiler yedeklenmelidir.
Sevgilinin çarpık özelliklerine aşık olunduysa format atılınca bütün çekiciliğin kaybolmasına neden olabilecek eylem.
Üstelik format atmaktansa yenisiyle değiştirmek daha zahmetsiz ve konforlu olur...
atilan bu format eskileri ne kadar siler bilinmez. atilan format yerine yeni bir sistemin kurulmasi daha iyi olur.
tüm güzel anıların silinmesidir , kötüdür atmayınız sevgiliye format.