Kendi bilir. yalnız yanlış yapar. Bu devirde kimseye güven olmaz o fotoğraflar aleyhine kullanılabilir.
hiç böyle bir sevgilim olmadı.. aslına bakarsan genel anlamda bir sevgilim olmadı ama konumuz bu değil.
yüzünü kapatıp yollarlar genelde.
Sevgilim cok sever bana ciplak foto yollamayi. Neden bu kadar yapiyorsun diye sordugum zaman, "gözün dışarı kaymasın" diyor ama, bence esas derdi beni iyice tahrik edip bulusunca mukafatini almak.
Sikayetim yok:)
adanalı değildir. ekrana sığmaz ki gadasını aldıklarım !
kadın çok yanlış bişey yapar. aslında bulaşık makinesinin fotoğrafını göndermesi gerekir. zira biz erkekler sevgilimiz bize bulaşık makinesi fotoğrafı gönderince, kendimizden geçeriz.
Türkiye gibi cinsel kimliğine oturmamış ülkelerde büyük tehlike. Diğer yerlerde oldukça olağan herkesin telinde var.
ey mahlukat. tut ki ayrıldın, gelecekteki zamanda evlendin başkasıyla, nasıl bakacaksın kocanın suratına soyunurken? o seni eli eline değmemiş saf, tertemiz bir bakire sanarken onu göz göre göre nasıl kandıracaksın? hiç mi aklına gelmeyecek o eski pişmanlıkların? tamam hepimizin hataları var ama bağzı ölümcül hatalar yapılmamalı. ama bizim hanım kızlarımız bunu yapabiliyorlar sonrada hiçbir şey olmamış gibi next diyebiliyorlar. öteki dünyada tek tek karşımıza çıkacaksınız.
Çok ayıp eden kadındır.
insan sevgilisine, akşam seviştiği adama çıplak fotoğraf gönderir mi hiç?
işte bunlar hep sodom ve gomore.
hangi uygulama üzerinden gönderiyorsa o uygulamanın sunucularında kıyamete kadar kayıtlı kalacak olan fotoğrafı gönderen kadındır.

"Sen ki, saçından tırnağına kadar
Bir hürriyete bedelsin,
Bu ılık saçlar, bu gözler; fakat her şeyden önce
Yaşadığın için güzelsin."

demiş Turgut Uyar. bırakın abuk sabuk istekleri olan insanlar için böyle şeyler yapmayın. illa yapmak istiyorsanız da hür iradeniz kimse bir şey diyemez.
erkek yada kadın erotik fotoğraflarından asla yüzünü göstermemeli, bugün erotik fotoğraf yarın pişmanlık fotoğrafına döner.
Sevilesi kadındır. En sevdiğim kadınşarın başında gelir. Net !
Seksi kadındır.
Bir sürü kadın gönderdi sildim ve hiç bir şekilde paylaşmadım delikanlı olmak bunu gerektirir ama maalesef ülkemizde delikanlı bulmak sahrada su bulmak kadar zor ve bu kalitesizler yüzünden eskiye göre kadınlar çok daha önyargılı ikili ilişkilerde ve maalesef haklılar. Çok karaktersiz bir türeme nesil var artık maalesef sadece görüntü erkek içinde ibneler kadar bile karakter olmayan. .
görsel

(bkz: fare kapanındaki peynir)
aklı tam manası ile başında olmayan düşünme olarak farklı yerlerini kullanan genellikle ergen genç kız çocukları.
olması gerekeni olduran adam gibi kızdır. bayılırım böyle kızlara. hastanızım hastanız. yerim sizi.

emeğiniz emanetimizdir.. ;)
yeri geldiğinde lazım olan aktivite. sevgilisine güveniyorsa neden olmasın?
ergendir. bi çıplak foto yollayanları bide sexting yapanları anlamıyorum.
erkekleri cidden anlamıyorum. gönderene kaşar göndermeyene kezo diyorlar. sevgilileri göndersin ama ileride evlendikleri kadın göndermemiş olsun istiyorlar. wtf. nasıl paradoks.
Kendi tercihidir. Amma illa vücudunu göstermek istiyorsa canlı göstermesi foto çekip atmasından daha mantıklı.
Aptaldır, net. Kızlar yapmayın böyle şeyler sonra ayrılınca ifşa ediyolar sizi.
sadece sevgilisi ile yetinmeyen kızdır. artık kızların sevgilisi ayrı flörtü ayrı ve fuckbody si ayrıdır.
Kız olsam göndermezdim. Cesur kızdır.
Yüzünü çekmediği sürece sıkıntı yok. Uzaktaki Sevgilisine 31 malzemesi yolluyordur.