bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: kac saattir sozlukteyiz bir kere mini etek demedik) * * *
  6 -1 ... regulus
 2. 2.
  bacak göstermenin teşhir edici olmadığını bilemeyen, anlayamayan, algılayamayan erkektir. bir kız mini etek giyer dolaşır ve insanlar ona ne kadar hoş diye bakar, hatta bazen onun için bile bakmaz. çünkü kız kendini göstermeye çalışan, insanların dikkatini çekmeye çalışan hareketler yapmaz. kendini teşhir etmez. mini eteğini giyer, usturuplu oturur, frikik vermez. dikkat çekicem diye orasını burasını açmaz. ama eğer ki erkek arkadaşının aklına bacak gördüğü anda seks geliyorsa kızın da yapabileceği bir şey yok. ne de olsa kişi kendinden bilir işi.
  10 -16 ... the faerie queene
 3. 3.
  bir adet mini etek giymiş kız.
  bir adet o güzel bacakları takip eden abaza.

  sonuç: zın zın zın gözleri dönmüş sapık.

  (bkz: başka işin yok mu senin)
  (bkz: bsg)

  bu tarz insanlardan dolayıdır ki kendine öz güveni olan kızlarımız genellemeler içine itilerek özgürlüklerini tam anlamı ile yaşıyamamaktadır.
  10 -5 ... marla singer
 4. 4.
  sevgilisi bir gün sokak ortasında tecavüz edilip, öldürürlürse, birinci dereceden suçlu olabilecek erkek. tabii ölen sevgilisinden sonraki suçlu olacaktır. he tecavüz edip öldüren mi? amaaan, ona sıra mı gelir? unutur gideriz. di mi?

  eee, bu ülkede böyle. (bkz: münevver karabulut)
  7 -4 ... filozofil
 5. 5.
  Bir bayanı makyajlı,dekolteli,dar pantolonlu(hatları göstermek) veya mini etekli beğenip, ondan hoşlanıp sonra çıkmaya başladığında -'o bayanı'- senin onu aynen 'o' hayat tarzıyla beğenmene rağmen sadece senle vakit geçiriyor diye değiştirmeye/kısıtlamaya çalışma çabası olmayan erkektir.Kadınları sahiplenilebilen bir varlık olarak görmeyen bilinçtir.Kadın-erkek eşitliğini benimsemiş ve kadınların hak ve özgürlüklerine saygı duyan kişidir.
  2 -3 ... heavensent
 6. 6.
  bir deyim karmaşası taşıyan cümledir:

  (bkz: midesi geniş olmak)

  (bkz: soru işareti)

  (bkz: mezhebi geniş olmak)

  (bkz: üç nokta)
  4 -1 ... pardayan
 7. 7.
  (bkz: sevgilisi yemek yiyen erkek)
  7 -2 ... sinner mirza
 8. 8.
  aradığını bulmuş erkektir. mini etek giyen bir kız, "çok yakışmış hayatım yaaa" diyebilen bir erkek...

  bunları ülkeden sürmek gerekir.
  7 -3 ... enes
 9. 9.
  herkesi kendi gibi zanneden sapık beyinleri yarattığı diretmelere kıçıyla gülen ve sevgilisinin giyimine bu denli karışmayan hatta özel hayatına tacizlerde bulunmayan erkektir. bu bağnaz beyinlere öyle küfürler ediyorum ki ahlakıma şaşıyorum yazmakta istiyorum ama silinmesi kesin olduğu için yazmayıp ayrı ayrı hepinizin kulaklarını çınlatacak, sağır edecek küfürleri sıralıyorum. her mini etek giyeni orospu sevgilisini gavat her içki içeni alkolik sanan hatta tecavüzcüye dönüştüğüne inananlara acıyorum.

  edit= suç ne o eteği yapanda ne giyende ne çok güzel deyip teşfik edendedir; suç ağlarını alamadığınız terörden daha tehlikeli olan örümcekli kafalarda.

  edit= heeeeeyyyy mini eteği sex objesi olarak gören hastalıklı zihniyet olimpiyat oyunlarında sırıkla atlayanları görüp masturbasyon mu yapıyorsunuz??????????
  6 -7 ... saggosteripsolturnikeatanadam
 10. 10.
  mini etek aratınca 121 tane başlık çıkıyor gerçi ama hadi aradığını bulamadı bu arkadaş açtı yeni bir başlık, yazalım madem.
  geçen 19 mayıstı galiba, bir akp'li yönetici, kızların gösteri giysileri çok erotik demişti. sözlükte bu müthiş savunulmuştu.
  o zaman ben ve bir kaç yazar şöyle demişti, iyi de sen gösteriyi mi izlemeye geldin kızları incelemeye mi?
  şimdi bundan rahatsız olan adam ne düşünüyor? erkekler kıza bakacak. bunu nereden biliyorsun, demek ki sen de ne zaman bacak görsen hemen odaklanıveriyorsun.
  şimdi iki konuyu birleştireceğim.
  o zaman bunları belirtince, bir kaç kişi, bunlar da modern işte, bacak görüyorular tahrik olmuyorlar sanki yalancılar gibi şeyler demiş. insanların bacak ile tahrik olmayacağını asla anlayamamış, böyle bir şeyi kabul edememişti.
  çok üzgünüm arkadaşım, ama şu bulunduğumun ortamda kimse bacağa kilitlenip de tahrik olmaz.

  ha bu arada midesi genişten kastı anlamadım ama şişman anlamında heralde. tanım yapalım o zaman; bir kaç kilo fazlası olan erkektir.
  7 -3 ... regulus