bugün

alanya da turistlere yurdum kırosu tarafından sorulan sorudur.Başarılı olan da var hani.
Hikmet- hay..
Julia- hi
Julia- asl?
Hikmet- what is asl?
Julia- age , sex , location *
Hikmet- 18 diyarbakır
Julia- whats your sex?
Hikmet- I love sex
Hikmet- do you sex ?
Julia- no no, male or female
Hikmet- hem male , hem female yavrummmm.
yurdum kırosunun turistlere otantik gelme olayından gaz alınarak kullanılan süper söz öbeği.
(bkz: i am love you)
bol turistin olduğu tatil yörelerinde;ikili,üçlü şekilde gezen arayış içerisindeki gençlerden duyduğumuz kalıp.ara yollara sapmadan direk amacı belirtir.örneklemek gerekirse;;

abazcan-how do you sex?
tourist-höooee what did you say??
abazcan(içses)-mahmut skcem belanı hani böle söleniyodu layyn
abazcan-eeeo can sex you!!?*
turist-oohh my god
inatçı ve kararlı abazcan-are you sex??
why high one why.
seni i lav yu beybi..diyerek girilen cümlenin muhtemel devamıdır.
doğrusu;why hi one why olan cümleler gibi türkçe ve ingilizce arasında oluşan bağı koparmamak adına yapılan uğraşlardır..
19 mayısta kemerde yapmayı planladığım atraksiyon. ben kendimi geliştirdim do you sex? i love your tits. this is my penis. where is your kuku? drink drink nema problema
(bkz: mahir çağrı)
antalya da rus turistlere abaza kroların sorduğu sorudur.
do you have sex? bicimde sorulursa daha dogru olan hatta en en iyisi have you had sex? şeklinde sorulması gereken cumlesi **
abazanlar için 10 dakikada ingilizce ingilizce adlı eğitsel kitabın ilk dersinin konusudur. *
ne ingilizce ne türkçe olan ikisinin birleşimi yani Turklish dili konuşulması durumu.
(bkz: are you orgasm)
i sex you'dan bir sonraki aşamadır. vazgeçilmezdir.
bir önceki leveli do you bira dır. yes cevabından sonra biralar do yapılır. akabinde sex eylemek için soru sorulur.
cevabi no, i am no olan sorudur.
-do you sex?
-do you wank?
-always!
(bkz: do you yahoo)
camfrog insanımızın pratik zekasının ingilizceyi baştan yaratma çabalarının sonucudur. kızla sayfalarca muhabbet dönüyor, bu muhabbet esnasında eleman 2 3 kez işini görüyor ama kullandığı kelimeler open kiss u sex gibi kısıtlı bir listeden oluşmakta.
(bkz: to give or not to give)
(bkz: yes i am)
plajda turist avına çıkan yurdum insanının ingilizce ye de hakim olduğunun en açık göstergesidir.. *
- hello. do you vodka?
-
- do you dance?
-
- do you sex?
- da da.

hadi bakalım.