bugün

-ukte-

sözlük içerisinde:

- caliskan sevgili edinmek
- forumlardan sevgili edinmek
- dil kursunda sevgili edinmek
- sözlükten sevgili edinmek
- yiyismek icin sevgili edinmek
- atsızcılar sitesinden sevgili edinmek
- turbanlilara laf atip turbanli sevgili edinmek
- odevleri yaptirmak icin sevgili edinmek
- bir moda olarak kendinden kucuk sevgili edinmek
- baskasi bakmasin diye cirkin sevgili edinmek
- gundelikciye para vermek yerine sevgili edinmek

gibi detaylı şekillerle de incelenmiş olan, "sevgili sahibi olmak" eylemi.

zararsızdır.
önemli olan elde tutabilmektir denilen eylem. ***
Kimsenin cesaret edemediği durumdur.

40.000 yıldır insan dili var ama ilişkilerimizi anlatan bir dil yok.
--spoiler--
kalpten kalbe bir yol vardır görülmez
gönülden gönüle gider yar oy yar oy, yol gizli gizli.
--spoiler--

(bkz: gönül dağı)
Etrafta birsürü insan varken arayıp tarayıp seçmeye çalışana kadar işin işten geçtiği durum. Aslında zor olduğu kadar kolay ama sonucunda pişman olduktan sonra varsın olmasın ben gider kedi evlat edinirim daha iyi oluyor. Öneririm.*
aylar boyunca süren yalnızlıktan sonra kişinin içinden geçen. beraber bişeyler yapabilcegin insan, o ilk öpüş, dokunuş.

bence ideali sonbaharda olanıdır. yani bunun için bi kaç ayım daha var. kasımda mutlak ve muhakkak elele olmalıyım seninle..
Benim için anlamını yitirmiş kavramdır artık. Çok fırsat oldu ahir ömrümde ama iyiki soğuk, ilgisiz davranmışım bu konuda tecrübeli olduğumdan. Kimi kariyer manyağıydı, kimi lise mezunusun diye dışlanmıştım hiç olmazsa zamanını geçirmeseydin desem de geriye üzüntüsü, stresi kalmıştım. Hani mesele sevgili yapmak değil, mesele seni olduğun gibi sevecek insanı bulup, aileler de bildikten sonra dini nikah yapıp günaha girmeden, karşı tarafı iğrenç gunahlara sokmadan, onu kullanıp atmadan cenneti yaşatmaya çalışmak olmalıdır ve ben kesinlikle böyle yapmak istiyorum. Bu flört işleri özellikle kızları kullanıp ve sonu acıyla biten, günah dolu artık ne derseniz deyin anlamsız hedefsiz onun kıçı onun elinde olan kalitesiz aktivitedir. iyiki ramazan ayı geldi, çattı sayılır. Kendimizi affettirmek için mükemmel bir fırsat. 'Ramazan ayına ulaşıp da kendini affettirmeyenin burnu yere sürtünsün' diye tehdit dolu efendimizin (sas) duası var ve bu insanı gerçekten tetikleyici bi unsur.
(bkz: nereye başvuruyoruz)
tatmin edici bir cv ile başvurularınızı yaparsanız değerlendirmeye alınırsınız.
Bakacaksaniz yemini suyunu sevgisini ilgisini zamaninda verecekseniz edinin.
sevgili edinmek de nedir abicim ya?

pet shop a gidip hayvan mı alıyorsunuz mübarek?
Çok acayip.
hemen adres verin edinelim dediğim olay.