bugün

sözlükteki pek çok yaman delikanlı ve kezoların bulunma amacıdır.

direkt bu amaçla gelmek hüsranla sonuçlanabilir fakat bir insan sırf fikirleri dolayısıyla bir insanla tanışmak isteyebilir ve bu diğer insan için değerli olabilir, mümkündür.
iletişim var olduğu sürece mümkündür. Teşekkürler zall, az ekmeğini yemedik..
Beklediğimdir.
Bir halta yaramayacak olandır.
Ufak bi iç sızlatır o kadar.
Bence yanlis bir davranistir. Sonucta biz bizeyiz surada ne gerek var boyle seylere. Sozluk kiz dusurme yeri mi.

Kiskanmiyorum. Cok yalnizim.
eğlenceli olabilecek eylem.
yani şöyle sevgili gibi ama değil. sözlükten tanışmak ve dolayısıyla da arada bir mesafe ve bilinmezliğin belirsizliğin olmasıyla, rahat olabilir. gereksiz bazı sorumluluklardan, ergen ergen triplerde küslüklerden dargınlıklardan arınmış bir ilişki. safi romantizm üzerine kurulu. uuu romantikli..
(bkz: sözlük bize karı bul)
Sözlükten sevgili edinmek istiyorum,nereye başvuruyoruz?
Edinin sonra evlenin bizi de düğüne çağırın iki halay neyim çekeriz yav.
sanal alemin sanal sevgilisi.ulan biz 5 sene sevdaluk yaptıkta tam tanıyamadık.manyak olmayın lan.
evet herkes feyri teyl gibi anlatır ya da hayal eder ancak ruh hastası bir kızı kabul edebilecek bir erkeğin tek amacı muhtemelen 1-2 posta sevişmekten öte gidemez, tabi kızda buna razı ve meyilli ise, bu gayet kolay bir şekilde çözüme kavuşmuş olur. sözlükten karı kız düşmez demeyin elbette düşer ancak muhtemelen düşen kızınız ortalama 65 kilo ile 100 kilo arasındadır. buna dikkat etmekte fayda var.
Kafeden kız düşürmekle aynı orandadır, imkansızdır.

(bkz: halüsinasyon gören yazar beyanı)
yapılan genellemeye bakılırsa istisnaya denk geldiğimi fark ettirmiş başlıktır.
imkansızdır bırak sevgiliyi arkadaş da edinilmez. Burada yıllarca kendin çalıp kendin oynarsın en sonunda eldeki bulgurdan da olursun.
olabilmektedir.
zamanında olmuştu, gayet güzel anlaşmıştık ama beklentiler farklı olduğundan ben çekip gittim.

olabilir yani, ön yargılı olmayın.
(bkz: Benimle çıkar mısın)
aslında güzel olabilir. bir tanesine böyle hafiften yanığım o da biliyor ama pek sıcak yaklaşmıyor. zaten bir adım atsa koşar adım depara kalkacağım orası aşikar ama napalım, şartlar bunu el veriyor. biz de böyle platoncu takılalım biraz uzaktan uzaktan.
ilişki bittikten sonra

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
Edinmek, temin etmek. Hoş tabirler değil fakat olasalığı olan bir durumdur fakat ben edinmem. Sevgili de neymiş arkadaşlar yıl 2017 yapmayın böyle şeyler lütfen.
Olsa bile yanina gitmedikçe samimiyeti olmayan iliskidir.

Eğer iki tarafta samimiyeti arttirmak istiyorsa sözlükten değil telefondan konusulmalıdır.

Son olarakta yasadiginiz yerler uzaksa ve ulasim acisindan maddi sıkıntı cekicekseniz hic bulasmayin.

Zaten 2-3 ayda bir yanina gidilen sevgiliden hayir gelmez.

Aldatilma ihtimaliniz yüksektir.
5. nesil yazarım, böyle hede görmedim. * *
Kahkaha attırır.
Arkadaşlar 25 yaşında bakir bir erkeğim, belki de kendim kimseyi düşüremediğim için sizlere çamur atıyorum.

Ama ne bileyim sözlükten sevgili yapmak.. Olm nasıl güveniyorsunuz yahu?
Güvenilmesine güvenilir de asıl önemli olan sürdürmektir.

G*t ister.
Cesaret ister. Ama gerçekten birbirini seven insanlar olursa neden olmasın ki?
olabilir mi ki böyle bir şey diye merak edilen durum.