1. 1.
  "sevgili edinmek için yiyişmek"ten daha haysiyetsizcedir.
  1 -1 ... dabaddah
 2. 2.
  insanın karnını doyurmak için yemek yemesi gibi bir şey.
  1 -2 ... reich
 3. 3.
  oldukça normal olan deneyimdir.

  yiyişmek denen şey öpüşmek, tensel temasta bulunmak oluyor gençlerin dilinde herhalde.
  toplumun geri kafalılığının da etkisiyle kötü bir şeymiş gibi görülen yiyişmek gençler için yaşanması gereken deneyimlerdendir. insanın kırk yıllık dostuyla bir anda sevgili olması zor olduğuna göre birliktelik yaşamak istediği kişiyi ona deliler gibi aşık olacak kadar tanımaması oldukça normaldir başlarda. karşı tarafın da ufak da olsa olumlu bir şeyler görmesi sonucu ilişkiye evet demesi bir süre sonra gençlerin el ele tutuşmasını, dudak dudağa gelmesini hatta evet kucak kucağa gelmesini getirecektir.
  tarafların bu şekilde birbirlerine bağlılıkları artacaktır ve -toplumun şu durumunda önemi tartışılmayacak olan- karşılıklı olumlu yaklaşım artacaktır gençler arasında, ilişki daha da gelişecektir. ha, olmadı mı ayrılırlar kardeşim. gider başkalarıyla yiyişirler; ne var kötü bir şey mi?
  2 -2 ... yasakani
 4. 4.
  erkekler açısından baıldığında; kızlara laf atmak, onları takip etmek, telefonda veya internette rahatsız etmek yerine kızın kendi isteğiyle sevgili olup milleti de rahat bırakmaktır. kendisini yiyişe adamış bu sevgiliyi kabul eden kız düşünsün gerisini...
  2 ... headacheda
 5. 5.
  abaza insan davranısı.
  1 ... şenlik
 6. 6.
  başlarda heyecan verici gelir ama zamanla bu moddan uzaklaşırsınız. zaten doğru değil bu hal. hormonal bir sevgili yerine harbiden sevdiğiniz ve sadece "yiyişmek" istemediğiniz bir sevgili edinmeniz iyidir.
  3 ... bl
 7. 7.
  bir lise alışkanlığı.
  duyguları aşmış, artık kendini tutamayan, mastürbasyondan da bir nepze sonra sıkılan insan yapar bunu. bir noktada doğru aslında bu tür ilişkiler. mastürbasyonla nereye kadar bünya bu bi yerde.
  2 ... spor tutkunu disi
 8. 8.
  (bkz: yiyişmek)
  (bkz: make out)
  (bkz: ön sevişme)
  1 ... luke skywalker
 9. 9.
  (bkz: postmodernizm)
  1 ... rapter