bugün

entry'ler (312)

gezi 6 yaşında

Diktatörlüğe karşı demokrasiyi, tutsaklığa karşı özgürlüğü, düşmanlığa karşı kardeşliği, barışı savunduk. Türkiye tarihinin en büyük direnişi 6 yaşında.
görsel
(bkz: https://pbs.twimg.com/med...ormat=jpg&name=medium)
(bkz: http://imgkelebek.hurriye...20AFP2.jpg?13022015095055)
(bkz: http://2.bp.blogspot.com/...c/s1600/geziparkifoto+(1).jpeg)

2017 2018 sezonu süper lig şampiyonu

Galatasaray işi zora sokmayı sever. Fikstür avantajını kullanarak şampiyonluğa ulaşacaktır. imparator bitti demeden bitmez.

insanı duygusallaştıran şeyler

iyi ya da kötü bütün anılar.

çok yiyip kilo almayan insan

Bazıları ne güzel ya falan fistan birtakım şeyler yazmış, hiç de güzel değil arkadaşlar sadece yemeği değil masayı yiyorum ona rağmen zayıfım.

galatasarayın uefa kupası var

Evet, başkalarının çeyrek finale çıkıp başarı olarak gösterildiği kupa bizim müzemizde. Kudurun aq

23 nisan 2017 galatasaray fenerbahçe maçı

Dursun özbek gitmeden ne maça ne de gs store dan bir ürün bile almam. Alan da haindir bu orospu çocuğu Galatasarayın başından gitmeden bize rahat yok. 700 gün sonra içerde derbi maçı kaybettik, bu yılı hiç derbi kazanamadan bitirdik, gerçekten bambaşka bir Galatasaray izliyoruz. Bu başarı senin anasını siktiğimin dursunu.

yüzde 51 yüzde 49

bu referandumun hakkı hayırdır. bir seçim daha oyunla, hileyle sonuçlandı yazıklar olsun.

tiyatro darbe ile başkan olmak

YSK'nın yaptığı şey hiçbir demokraside olmaz. Bu seçime hileli demek artık yasal hakkımızdır. Hukuken bu seçim hileli.

ysk nın mühürsüz oyları geçerli sayması

Her seçimde yapılan oyunlardan yeni bir tanesi. Sinirden elim ayağım titriyor böyle adaletsizlikleri kaldıramıyorum.

acil fox tv açın

Mühürsüz oylar nasıl kabul edilir aq o zaman ben de götürüp hayır oylarını oraya koyayım onları da sayın orospu çocukları.

16 nisan 2017 anayasa referandumu sonuçları

Türkiye için hayırlısı olsun, bakalım.

kitap okumanın gereksiz ve zararlı bir şey olması

Bu devirde okumayan insan dışarıdaki bombadan daha tehlikelidir. Okuyacaksanız cahil kalmamak için başka çaresi yok. Savaşlar kavgalar eskide kaldı artık en büyük güç bilgidir.

12 mart 2017 ygs sınavı

Ben dahil milyonlarca gencin daha doğrusu gençliği yenmiş kişilerin pazar günü gireceği psikoloji sınavıdır. Geçen seneye nazaran biraz daha zor olacağını düşünüyorum fakat bu bir şeyi değiştirmeyecek sıralama yine aynı olacaktır. Hazır mısın yok iyi hazırlandın mı vs gibi sorular yüzünden bende heyecan olmamasına rağmen biraz stres yarattı. Bana göre daha önemli olan bir sınav var o da lys. Şimdiden tüm arkadaşlara başarılar diliyorum, her şey gönlünüzce olsun.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Kendimi binanın 19. Katından atmış da ee hani ölmedik Diyerek başladığım bir gün.

2016 2017 beşiktaşın hakemlerle şampiyonluğu

Efendi beşiktaş, ama yersen.

ygs 2017

En son baktığımda 180 ama şimdi 12 gün kalan sınavdır. Yükselmeyen netler, sürekli baş ağrısı, gelecek kaygısı ve beraberinde birçok boktan şey getiren durumdur. Tamamen psikoloji sınavı olarak görüyorum. Bir an önce bitse de kurtulsak.

fenerbahçe nin beşiktaş a döşeyeceği boru

Güldürmüştür, muhtemelen Beşiktaş içinden geçecektir.

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Open your heart, I'm coming home.
(Pink Floyd - Hey You)

24 eylül 2016 beşiktaş galatasaray maçı

Kendi elimizle verdiğimiz maç. Chedjou bizi yaktı ayrıca Josue'nin pozisyonunu hatırlayınca ana avrat sövesim geliyor.

aurelien chedjou

Seni annene babana müjdeleyeni chedjou ah ah yaktın bizi.