bugün

kendini mutlu edene aradığını sunandır. yıllardır aranan ama sonunda bulunandır.
sana seviyorum diyen sevgilidir.
sevgisini sözsüz de ifade edebilen, sevdiğine bakarken gözbebekleri titreyen sevgilidir.
ömür boyu sadık kalınacak sevgilidir. sorunlarınıza kulak tıkamayan, meşe ağacı gibi duyarsız olmayan, halden anlayan sevgilidir. karşılığında, bu sayılanların bin katı verilecek sevgilidir. hak etmiştir bunu. ona layık olmak için her şey yapılmalıdır.
üzerinizde egemenlik kurmaya çalışmayan sevgilidir. çok seviyorum bak gör bunu senin için şunları yaptım diye yaptıklarını başa kakmayandır.
karşısındakini mutlu etmek için uğraşan sevgili, makbul sevgili ve bulunması zor sevgili.
bulunca böyle sıkı sıkı tutmak lazım.
ve aynısıyla karşılık vermek lazım.
evet yaptım

durup dururken üstelik

elimde telefon... belki seni seviyorum yazmadım ama hep yanındayım gölgendeyim...

onun da yanımda olduğunu bilmek güzeldi.
*
en asil duyguların insanıdır.
basligina hani nerde diye yazdigimda; modlardan birinin, buyuk bir ihtimalle de josef k'nin tam arkanda diyerek silik yolladigi sevgili.
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)
(bkz: sevgilide hata oluştu)
maldır.
prezervatif kullandırtmayan sevgilidir.
yay burcudur.
uzun uğraşlar sonucu aranıp bulunduğunda yakasına yapışılmalı ve asla bırakılmamalıdır.**
sevgilidir işte. fazla söz ne gerek. sevdikçe sevilir...
muratı tempra yapan sevgilidir.
havalimanı çıkış kapısına saatler önce gelen ve heyecanla sevgilisinin çıkış kapısında görünmesini bekleyen, gelince de boynuna sarılan sevgilidir. özlemiştir, içi içine sığmamıştır, gece de gözüne uyku girmemiştir. sevgisini en güzel şekilde hissettirmiştir.*
+ seviyorum nermin hissediyor musun?
- sanki böyle bir yokladı gibi, evet
+ dünyanın en mutlu erkeği olayım ben o halde
- bak bak tüylerime bak..
(bkz: okey hisset)
el üstünde tutulması gereken sevgilidir.
eskide kalmış hep hatırlanacak kişidir. zaman olarak evet eskidedir ama eskimemiştir.
sevgili gibi sevgilidir ama hissettirdiği kişinin de değer bilirlik * * önemli bi faktördür ilişkinin selameti açısından.
yakın arkadaş çevremde çok gördüğüm sevgili türlerinden. imrenmemek elde değil...
sevdiğine bakarken sebep yokken aşkından gözleri dolan sevgilidir.