bugün

eliniz kaleme alışkın olsa bile, zordur. pek çok. kalemle beraber hayale dalınır. sonra vahiy gelmişçesine başlanır çizilmeye. en ince ayrıntısına kadar hesap edilir...sevgiyle doldurur insanın içini 'onu' çizmek.
bazense hüzünle...
kabiliyetsiz bi aşık tarafından ayrılma ile bitecek sonun başlangıcı. *
en güzeli karikatürdür, hem üstüne espriler de yapılır, gülünür geçilir bir anı olur.
bütün duygularınızı yaratıcılığınızla harmanlayarak elinize ilettiğinizde çizeceğiniz çöp adamdır.''aşkım bak resmini çizdim'' dediğinizde gülümsemeyle karşılaşırsanız o da sizi seviyordur,''bu ne be?ver allahın cezası ver.'' diye karşılanıyorsanız durumun yorumu size kalmıştır.
eğer cizim özürlüyseniz minimal sanat yahut aha ben kubist yaklastim diyip bir ihtimal yirtabiliceğiniz eylemdir.
en riskli hareketlerden biridir. zira cizer kişisi ne kadar iyi de olsa, sevdicek 'ya benim burnum böyle mi? askolsuunn' diye ille de bir kusur bulacak, sorun cıkacaktır.
kesinlikle acayip romantik bir davranıştır. sevgili ile bağları daha bir güçlendirir. tabi eğer çizer yetenek yoksunu değilse. sevgiyi sözler dışında başka bir yolla belirtmesi itibariyle de orjinal bir harekettir.
sevgiyi anlatmanın en güzel yollarından biri. fakat resimden çakmıyorsanız da batırabilirsiniz her şeyi. gerçi sevgilinin iyi ve anlayışlı olmasına da bağlıdır bu tepki meselesi. *
kabiliyetli bir sevgilinin yapabileceği iştir.
(bkz: sevdicek)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.