1. 1.
  shoot them all tarzı oyunlara bir sevimlilik katmış alternatif. ekran kartınız kaldırıyorsa, mekanların ve desenlerin güzelliğine bakarken alnınızın çatısına kurşun yemeniz olası.
  1 ... impayatoy
 2. 2.
  Birkaç Hırvat gencin yaptığı 3 boyutlu oyun.Oyun yapım aşamasındayken meşhur olmuştu bile.
  2 ... italiano
 3. 3.
  quake 4, doom 3, half life 2, f.e.a.r isimli oyunların ciddi anlamda eline verebilecek, aynı anda size doğru koşmakta olan yüzlerce yaratıkla uğraşmak zorunda kaldığınız müthiş eğlenceli ve zevkli oyun.
  1 -1 ... no nick whatsoever
 4. 4.
  (bkz: Seriousuran Sam)
  (bkz: Seriousuran Sam 2)
  -1 ... picnick
 5. 5.
  doom tarzı dediğimiz klasik bir herşeyi öldür fps si. oyunun ana karakteri son derecee matrak haliyle oyunda çok eğlenceli fakat yalnızca ilk bir saat boyunca çünkü bir süre sonra oyun tek düze olmaya başlıyor. aksiyonun dozu öyle abartılmış ki; ekranda bir cm boş yer kalmayacak şekilde yukardan aşağıdan düşman yağıyor. nostalji yapmak isteyenler kurup bir saat oynasınlar daha fazlasını hak etmiyor.
  1 -2 ... kratostol
 6. 6.
  seriussam adindan da tahmine dilecegi üzere birpc oyunu. fantastik bir dünyad gecen biraz puzzel tadinda ama genelde amaçsız bir şekilde adam vurmayı gerektiren oynarken kafa dağıtabileceğiniz turst modeunda ölmeden öldürmenin zevkini tadabileceğiniz mükemmel bir oyun. ilk versiyonu en güzeldi. sonra ikincisi ve patchleri çıktı. hala oynuyorum ikincisini bıkmadan usanmadan.aaa unutmadan hele bir de yaratıklar var ki oyunda akılara zarar her biri... elinde makinalı tüfenk olan akrep mi istersiniz kafasini elinde taşıyan intihar bombacısımı yada kafasini bomba olarak üzerinize atan eciş mecüş canlılarmı.
  lafı uzatmaya gerek yok gelmiş gecmiş en güzel action shooter oyunlardan biri bence kafa dağıtmak için bire bir...
  2 -2 ... amidamaru
 7. 7.
  her internet kafede mutlaka bulunan hala nasıl bir oyun olduğunu çözemediğim oyunumsu.
  1 ... prince02
 8. 8.
  küçük bir firmaın "hacı serious engine diye bi oyun motoru yaptık, bunu tanıtmak için bir de dandik oyun yapalım da millet oyun motorumuzu tanıyıp, deneyip, satın alsın" diyerekten gram sallamadan yaptığı; ama çıktığı an meşhur olan oyun.

  bir firma bu kadar ballı olabilir.
  çok uzun süre oynanası bir oyun değil, ama coop oynandığında gerçekten çok eğlendiren oyundur.
  ... kinix
 9. 9.
  bugün internet cafede bir çocuk oynarken keşfettiğim ve akabinde flash belliğime atıp evde oynamaya başladığım güzel oyun.
  1 ... recomax
 10. 10.
  http://1.bp.blogspot.com/...cG4/s640/Untitled-790.jpg
  ... jimmy tudeski