bugün

boy uzatıyormuş.

ne zaman başlarlar diye meraklanıyordum ki yetiştiler.

gelin canlarım.
gerizekalılıktır. neden? ilk olarak seri eksilenmeyi zerre kadar siklemiyorum.

bütün entry'lerimi eksileyebilirsiniz: (bkz: karma marma siklememek)

bir başka mevzu da, eksileyince ne oluyor yarraaam, senin karman mı yükseliyor. boşu boşuna kendini yormuş oluyorsun. krala selam seri eksiye devam.
insan insana bunu yapmaz arkadaşım yani kim lan bu hırslı merak ediyorum hadi bi kere eksilersin eyvallah başım gözüm üstüne ama o ne lan 3 kere çat çat eksilemişsin insafsızlık vallahi ibnelik. hayır kendime değil sana üzülüyorum karmanın mantığı sarmıyor zaten beni.
(bkz: alayına kafa atmak istiyorum)
nick altına istenmeyen entry girilmesi sonucunda yazarın karşılaşabileceği durumdur. eksi oy bombardımanı her an başlayabilir. gecikmesiyse sadece fırtına öncesi sessizliğin göstergesidir.*
gerçekleştirenin kendi günlük karma artışına da negatif şekilde yansıyan eylemdir. bu bakımdan pek akıllıca değildir. gün içinde verdiği 100 oyun 90 ı eksi yönünde olan karamsar yazarlarımızın kıt karmalarına bakacak olursak sonuç daha iyi anlaşılacaktır.
(bkz: seri eksi oy vermek)
(bkz: hakkında ibine diolla)
(bkz: bu konu işlenmişti)
edepsizliktir. bu ne aq ya. bir entry için bir kere oy verirsin. yani sözlük sana bu yetkiyi vermiş diye seri seri eksi vermenin ne anlamı var. ayıptır. bir kere görüş bildirmiş olursun. biter gider. ne eksiliyon dakika başı aq.
seri eksi oy veren ibne eylemidir.
"seni bulacağım olum" sözlerini üzerine alınması gereken kişiler için sıradan bir olaydır. işleri güçleri yoktur girerler eksi oy verip salak salak ekrana sırıtırlar. yalnızlardır, kimsesizlerdir ve hor görülmemelidir. görüldüğünde indirilmelidir.
Nedenini bir türlü anlayamadığım olaydır.
keyifle yapılamayan bir iştir. saniye kuralları filan beklemek tam bir eziyettir.

seri artı oy verirken birşey olmuyor ama eksi oya gelince işler değişiyor. adaletsizlik var.
bazen çok zevkli olduğu anlar da olmaktadır. şahsen ben bir keresinde seri eksilerken yatak döşek boşalmıştım.
içinizdeki öfkeyi ve nefreti kusmanızı sağlar, insanı dinginleştirir. her gün yapıyorum, uludağ sözlük yazarlarına karşı olan nefretimi bu yöntemle kusuyorum, işe yaramıyor da değil hani.
Sözlükte tutunamayan zavallıların intikam alma yöntemi.
seri eksi oy veren ibnedir.
(bkz: bir tane verdim rahatladım)
bilindiği gibi her 30 saniyede bir eksi oy verebiliyorsunuz. * * *
o kişi yemez içmez, eksilemek için sürenin dolmasını bekler. böyle de adi bi adamdır işte. (bkz: kendine sövmek)
süre kısıtlaması çok saçma olan. çoğunlukla 2 saniyede okuyabildiğiniz yazılara eksi oy vermek için o kadar süre bekliyorsunuz. zaman kaybı. ondan sonra niye oy verilmiyor. e verilmez tabii. başlıktaki bütün entryleri okuma süresi kadar beklemek gerekiyor.

x'in sevdiği
y'nin sevmediği
z'nin sever gibi yaptığı

şeklinde cıvık sözlük geyiklerini sıradan eksilemek istiyorum mesela. ne yapacağım? onlar girebiliyor ama.
bdv butonundan; "seri eksi oylama varsa oylamaları sildirmek istiyorum!" dediğiniz de kontrol edilip, oyların iptal edilmesi ile son bulan eylem.
yazık o kadar bekliyorsunuz, sonra bir saat ara veriyorsunuz. sonra tekrar eksiliyorsunuz, onu bunu bırak bi de arkadaşa rica ediyorsunuz sonra ne oluyor? eksi oylama varsa bdv den iptal ediliyor.

haber vereyim de mal mal saatlerce uğraşmayın lan artık...
seovi başlığına yazılır,
seri eksi oy vermek başlığına yazılır,
entry i değil yazarı eksilemek başlığına yazılır fakat ben buna yazıyorum amk çünkü neden? çünkü başlığın içine "sistematik" kelimesini kattım, yani başlığı değiştirdim. yani aramaya inandım fakat ibnelik yaparak sözlüğün malca açıklarından birini kullanııııp, başlık kirliliği oluşturdum. neyse;

bir yazarı ne yazdığına bakmadan 30 saniyede bir saatte altı kez, en az 4 veya 5 yazar ile eksileme olayıdır. *
sistematikliği de zaten bu anlattığım ve sürekliliğinden gelmektedir. aslında yapılan saçmadır zira seri eksi oylamalar tespit edildiğinde silinir ve salak gibi bir entrynin başında beklediğiniz 30 saniye ile bir video izlenebilir, bir entry okunabilir, hatta belki de bir hayat kurtarılabilir.
"ulan bekliyim bi saat, 6 kere daha eksileyeyim!" diye düşünen gerizekalı arkadaşlara ise şunu demek istiyorum, o kadar yaşayan kelebekler var amk, zamanın kıymetini bilin. salak bir adama ( senin gözünde) bunca zaman ayırarak eksilemek ne yahu? tamam bazen bana da oluyor o his, bazen diyorum ki bu karmasını sevenlere bende yapayım şöyle bişe ama canım sıkılıyor bırakıyorum. kaldı ki benim karmam zaten - lerde salak adam. sikimde mi olur benim, yazık değil mi o sikko zamanına?

tek artısı şudur, aylarca eksilersin, adam senin yaptığın mallığı anlatmak için böyle bir başlık açar. daha önce yaptığın oylamaları sildirir, sen beklediğinle kalır ve bu başlığı acaba seri şekilde kaç kişi eksileyecek diye düşünür onla avunmaya çalışırsın. neyse anlattıklarım kulağına küpe olsun la davar. salak salak iş yapacağına az mantıklı ol. boka yara. see you.
yapan erkekse, yapıla ibnelik, kadınsa, orospuluğun dik alasıdır.
çekememezliktir.

(bkz: kiss my ass)
görsel