bugün

tamam oldu o zaman.
'Pepito'dur. daha değişik isimleri de mevcuttur. *
Fransızca'nın ruhu.
Çok başarılı bulduğum yazar. Kendisi birkaç entrysinde beni gülmekten ağlatmıştır.
(bkz: #11348236) yazısı ile gülmekten karnıma ağrılar girmesini sağlayan yazar.
#11804271 entrysinde desolee ye yalakalık yaptığını düşündüğüm zat. bak koçum sana bir tavsiye, burada yalakalık ayakları sökmez, kankiş kunkiş muhabbetleri yemez. zamanında bizde yapmıştık. gel etme eyleme, yalakalık etme.. hadi bakıyım şimdi dağılabilirsiniz...
dürüst, değerli bir yazardır. *
eğlenceli entryleri olan eğlenceli bir yazardır. mutsuz bakışlarla (#7124707) entrysini okurken gecenin bir yarısı kahkaha atmama neden olmuştur.

edit: abim len o benim, çok seviyorum onu. anow. bob marley'in en yakın arkadaşıdır ayrıca. bence en yakın yani.

edit: kıskanırım abimi. abi diyen olursa seri eksi yağmuruna tutarım ona göre. ehu.
(#12153173) numaralı entrysi ile tespitin allahını yapmış yazardır.
komşum...
buradan sesleniyorum ona; sen en düşünceli en tatlı en beybi en harika insansın. insanın uğrunda bir sürü insan silebileceği arkadaşsın. benden bıkana kadar sakız gibi yapışmaya devam edicem sana seni çok seviyorum dediğim yazardır.
alayına sokayım gibi nev-i şahsına münhasır bir yazara troll diyebilecek kapasitede (!) olan nesildaşım.
(bkz: allah akıl fikir versin)
yenir ki bu
http://www.youtube.com/watch?v=NDOk6nu9udo&feature=share
destektir o destek. ben de seviyorum kötü gün dostumu.
(bkz: #12641110)
entrysi ile beni benden almıştır, teşekkür ederim.
tehlikeli yazar avcısı. kıl mıdır nedir. *
sözlüğün asil isimlerinden, klavyesiyle rengarenk, huzurlu anlamlar üreten renkli, sempatik kişilik.
(#12802777) sesli güldüren asil komşum olan yazar.
çok tatlıdır. esprili ve candan yazar. sefiyorum ulem...
en beğenilen entrylerini okuyup okuyup güldüğüm yazar.çok iyi yazar.
ince göndermeleri olan yazar. sesli güldüm.
maya takviminde yer alanlar/#12895559
#13073923 numaralı seksi entarisiyle gece gece sesli güldüren yazar. yazdım bunu.
enteresan bir espri anlayışı olan bir yazar.
bu başlığa entry girene nick altı artı oy kampanyasına katılıp artı oy ve nick altı entrysini almış uuser. okuyacak büyük adam olacak.