bugün

Sesli olarak söylenen veya müzik aracılığıyla çalınan serbest biçimli müzik parçası.
ankara altındağ mevkiinde kendine mekansiz karizma diyen bir şahsiyetin işlettiği internet cafe.
bir kız ismi.
sonucu bir kova su ile duş almak olabilecek müzik ile ilan- ı aşk .
-Victor Jara için-

Ucu gümüş işlemeli bir hançer veriyorum

sana farkında mısın? Ellerimi

Sapı kehribar yangını

Terkedilmiş sokaklarında kentin

Duvarlar karalı. Gözlerimi veriyorum

Dışında paslı kapıların, pencerelerin

Bir yangının içinde. Yasadışılığını

kentin sokaklarına fısıldadığımız öykülerin

Santiagolu bir gitar duruyor aramızda

bileklerinden vurulmuş

Bir türkü bırakıyorum ellerine

tarihi kanatarak akan. Kızılkuğu

bir şiire geçti adım

başlığı "Venseremos" olan

Issız zifiri gecelerde ısınan

patlaması yakın bir kurşun bırakıyorum

ellerine farkında mısın? Bir hücum kıtası

bırakıyorum Yüreğimi bırakıyorum ellerine...

(bkz: ibrahim Baştuğ)
dördüncü nesil yazar... *
entrylerini heyecanla takip ettiğim yazar. ahahahah.
bir kuku uğruna yapılabilecek şebeklikler silsilesinin başarı oranı en yüksek, yapılan kızın ağzı gözü dağıtmasını ve "işte hayatımın erkeğini buldum" demesini sağlayan, müzikli yakarış.
(#1939745) dudakları çok güzel, ruju da çok yakışmış.
(bkz: serenade)
seren"eşek" denilesi insan.
beni sözlükte bile rahat bırakmayan insan. nereye gitsem yanımda gelir.
bu yazar arkadaş kesinlikle göt değildir.

(bkz: axl rose/#1950488)
nick benzerliği sebebiyle kendime yakın bulduğum yazar.
keşke kendisiyle büyükada'da buluştuğumda kendisini öldürüp arkadaşın evine gömseydim. ama ben naaptım? onla tost bile yedim. bonibon ve kinder sürpriz yumurta vaatlerine inanıp bu kızla buluşma hatasını yaptım. evde sıkılsaydım daha iyiydi.
(bkz: axl rose/#1950488)

deli gomik* bir yazar seviyeyi am meme göte kadar indirmiş ayakta alkışlıyoruz.
axl rose'a takmış zihniyet. kendisini paralamasın boşuna, kimsenin fikrini değiştirdiği yoktur ne de olsa. ayrıca "göt" kelimesini çok seviyor, özel bir ilgisi var herhalde diye düşündürüyor insanı. bir şeyleri bu kadar kafaya takmaması gereken, sinirlerine yazık denilesi zat.
okulun içinde merdivenlere oturmuş bir çocuk gözlerinizin içine bakıp şarkı söylüyorsa bu serenattır; ama aynı çocuk ertesi gün başka bir kızla çıkmaya başlıyorsa buna da şerefsizlik denir (bkz: şerefsizlik)
kronik batuhan mutlugil hastası, çok sevilen kişilik.* *
(bkz: #2440667)

yok be canım, işte tam böyle bir şey faşistlik, harbi bak.
dördüncü nesil çaylak. *
'aman da aman ablan keser miymiş seni bidi bidi bidi' diye kedi severek beni kopartmış yazar.bu aralar yazmaz ama.*

edit: (bkz: bilecik metal forevır)
kendini milliyetci sanan irkci yazar. malun entrysini okuduktan sonra ne denilebilir ki hakkinda. allah akil fikir versin sadece bunu soyluyorum.
benim öğrencimdir. eskiden kürtler de insan derdi. şimdi ne güzel şeyler diyor. hepinize aşılamak istiyorum bunları. *
utanmadan hala saçma sapan özel mesajlar atmaya devam eden ırkçı ve cahil yazardır. sözlükte gündeme gelebilme adına "kurtlerden nefret etmekle irkci mi olunur" sözünü söylemiş ancak gündeme gelememiş ve boş yazarlığını sürdürmeye devam etmiştir. komik tarafı ise; çok bilmişlik taslayıp herşeyi biliyorum havasına girdikten sonra kurtlerden nefret etmekle irkci mi olunur sözünü söylemesi ve bunu haklıymış gibi desteklemesidir.

sonradan eklenen edit: devrim ve devrimcilik hakkında analizler de yapabiliyormuş bu zat-ı muhterem. "kurtlerden nefret etmekle irkci mi olunur" gibi saçma, faşist, ırkçı, iğrenç bir cümle söyleyebilmiş birisinin devrim ve devrimciler hakkında yorum yapabiliyor olması gerçekten komik, o yüzden kendisini komik duruma düşürmemesini öneriyoruz.