1. 1.
    Osmanlı imparatorlugunda ordu komutanlarına verilen isim.
    1 ... martyns
  2. 2.
    benim de sahip olduğum ve tam olarak anlamı baş komutan, baş buğ demek olan isim
    6 ... gapkin
  3. 3.
    insanların bana seslenirken kullandıkları kelime. battal gazi filmlerinde sürekli geçen isimdir ayrıca.

(bkz: malatya serdarı)
    1 ... uieat
  4. 4.
    kral,padişah,başkomutan anlamlarını taşıyan erkek adı .
    ... noctivagant
  5. 5.
    itu sozlukte :"uludağ sözlüğe maranda isimli şahıs saldırmamıştır. kendisi, hack işini sadece üstlenmiştir. onunkisi bok yemektir.

sözlüğe iki farklı kullanıcı ismiyle saldırılmıştır. ataklar devam edecektir" demiş itu sozluk yazarı.
    ... valentine
  6. 6.
    ..
    bu saldırının nedeni, uludağ sözlüğü yönetiminin aşırı taraflı davranışlarına bir tepki göstermektir.
    görüldüğü üzere, sözlük yönetimi ve yöneticisi hala bir karşı duruş sergileyememişlerdir.

diye de eklemiş. *
    2 ... sosyalpenguen
  7. 7.
    itü sözlükte kendisinin, sözlüğümüzün hacklenmesi hakkında bilgisinin olduğunu söyleyen yazar.hatta eylemler devam edecektir diye de yazmış.şimdi ben sana ne diyim, olm bütün entrylerimiz gitti, madem moda tav oldun sadece onları ilgilendirecek bişey yap. yazarlardan niye binlerce küfür yiyosun bre zındık!
    1 ... nobran ne ya
  8. 8.
    bi boktan çakmayan itü sözlük yazarı, başkalarının eylemlerini üstlenerek dikkat çekmeye çalışan amele.
    1 ... kod adi 657
  9. 9.
    "this could be it i think i'm in love" diyemediğimdir.
    ... la douce
  10. 10.
    tarihte meşhur bir hacker ismi, hatta buraya bile gelmişliği var. *
    1 ... cnnturk