1. 1.
  kocaelispor da yıldızı parlayan ve beşiktaşa transfer olan,orda oktay la kız muhabbeti için kapışan ve beşiktaştan kopan,100.yıl da tekrar kadroda yer alan futbolcu.
  ... selmagezinir
 2. 2.
  bu sezon itibariyle sivasspor forması giyen hücum oyuncusu.
  ... fowler
 3. 3.
  kocaelispor' da forma giyerken tribünlerle henry' nin arsenal tribünleriyle olan ilişkisi gibi bir ilişki içinde olan fakat daha sonra takımdan ayrılarak kendine de kocaelispor' a da yazık eden futbolcu. *
  2 ... fth
 4. 4.
  bursaspora transfer olduktan sonra geçen sene izmit ismet paşa stadında ki kocaelispor - bursaspor maçında yaptığı hreketler ve hakemi kandırarak sürekli haksız kararlar aldırması dolayısıyla artık kocaelispor taraftarlarının sildiği oyuncu.
  ... arude50
 5. 5.
  hava toplarında etkili, fizik gücü yüksek ama hareketsiz hücum oyuncusu. 1975 doğumludur. kariyerinde beşiktaş, kocaelispor, tekrar beşiktaş, bursaspor ve sivasspor formalarını giymiştir. şu anda sivasspor' da yedek durumundadır.
  ... legend of the stranger
 6. 6.
  an itibariyle yuvasına (bkz: kocaelispor) geri dönmüş futbolcu * *
  1 ... kalamara41
 7. 7.
  istanbul'daki gece hayatı ve kokoşlar yüzünden futbol hayatını yerin dibine sokan futbolculardan sadece bir tanesi. seneler önce bu adamı izlediğimde işte türkiye'nin sol açığı demiştim. ama o kokoşlar yok mu o kokoşlar. türk futbolunun altındaki dinamittir o istanbul'daki kokoşlar. futbol federasyonuna faks çekecem şerefsizm.
  6 -1 ... aktif matkap
 8. 8.
  vakti zamanında bursasporumuzun da formasını giymiş futbolcu. oynadığında iyidir hoştur lakin her maç aynı performansı ortaya koymasını beklemek yanlış olur. 10 sene önce işte türk futbolunun gelecekteki yıldızı denilen fakat geldiği konum itibariyle beklentileri boşa çıkarmış futbolcudur.yeni transfer olduğu eski takımı kocaelispor muhtemelen formasını terleteceği son klüp olacaktır. bursasporumuz için ter dökmüş olması itibariyle yolu açık olsun diyebileceğim futbolcudur. tribünler kendisini çağırırken ; oooooooo serdar topraaaktepee şeklinde bir melodi uydurmuştu vaktinde ayrıca.
  1 -1 ... bu da mi gol degil ha soyleyin
 9. 9.
  41 numaralı formayı giydi bjk'nin 100.yılında. önceleri beşiktaş'ta dönem dönem sol bek oynamışlığı da vardı ama sonradan kocaelispor'da forvet oynamıştır.
  ... pax romana
 10. 10.
  dün sabahın 9'unda kızıltoprak'ta karşıdan karşıya geçmeye çalışırken gördüğüm, "yoksa fenerbahçe'ye mi transfer oluyor" sorularını akıllara düşüren futbolcu.
  2 -2 ... art vandelay