bugün

pek bir süper oyundur. özellikle 96 ve 97 senelerine ait oyunda şu koca ve ıssız evrende hangi kulübü arıyorsan elinin altında, hangi futbolcuyu almak istiyorsan anında sende. futbolcu transferi tereyağından kıl çekmeye benzer. parayı veren düdüğü çalabilmektedir. paran yoksa niyet çekmeye devam etmelisin elbette. bu oyunu vakti zamanında oynayabilen bünyelere şimdinin hd kalitesinde oynanabilen futbol oyunları dahi zevk verememektedir. zira nerede o ravanelli'nin o öldürücü falsolu vuruşları? bir kubilay türkyılmaz yapmışlar ki aaaamanın amanın amanın! kısacası yok böyle bir dataya sahip oyundur.
ramazan ayının henüz yaz mevsimine tekabül etmediği o güzel günlerde, yazın, kardeşimle deli gibi kapışırdık bu oyunda. o juventus'u seçer, ben ise milan'i seçerdim hep. massaro'yu 2. yarı oyuna alıp, skoru lehime değiştirmek gibi ilginç bir sihir yakalamıştım. "çıkar çıkmaz çakan massaro" diye bir slogan bile geliştirmiştim. daha sonraları, "oyuna massaro'yu almak yok" gibilerinden abuk kurallar koymuş, beni oyundan soğutmuştu. alacağın olsun...
Sebebi bilinmeyen bir nedenle, çoğu oynayıcının üst kaleye daha iyi atak yapabildiği oyundur. Tüm oyuncuların Müslüm Gürses'e benzemesi de oyuna ayrı bir heyecan katmıştır. Mihenk taşıdır.
küçüklüğümde oynadığım en güzel futbol oyunlarından birisidir. o zamanlarda aldığım futbol zevkini, şimdi bana ne pes ne de fifa verebilir.

görsel
bu oyundaki tadı şimdiye kadar hiçbir oyunda bulamadım. harika bir oyundur sensible soccer. şimdilerde pc de oynamamızı sağlayan emulatörler ile aynı tadı vermez çünkü mühim olan bu oyunu joyistik ile oynamaktır falso vermektir, joyistiği geriye doğru çektirip orta yapmaktır, aynı anda tek tuşla diğer oyuncuyla kafa golünü atmaktır sensible soccer.
bilgisayar oyunu denen şeye ruh katan efsane.
bir bu bir de cm.gerisinin koy götüne.
iki arkadaş 5 gün 5 gece bıkmadan oynar mı be kardeşim.94 yazı,bir yandan dünya kupası, bir yandan sensible.

let's play sibıl with my soccer.
1993 sega genesis almamızın sebebi olan oyundur, amiga 500 ile oynamaktan bıkılmayan, 1996 1997 versiyonunu bugüne kadar çıkan hiç bir futbol oyunu geçememiştir. papua yeni gine'nin 2 lig takımları nereden akıllarına gelmiştir, data base babasıdır.
weah tır albertini dir maldinidir alen sherer dır. sırf bu oyunu oynamak için kadıköye gittiğimi bilirim sonra yine bu oyun için amiga alınır okuldan gelir gelmez oynanırdı hasretle.
fifa: ben daha gerçekçiyim.
pes: ben daha zevkliyim.

swos * : susun lan ibneler.

dünyadaki gelmiş geçmiş en mükemmel futbol oyunudur.
(bkz: amiga 500)
(bkz: özlüyoruz)
i486 bilgisayarımda 94 yılında soccer94 adıyla yer alan oyundur. aynı zamanlarda bomberban'da diana express adıyla yer almıştır pc'mde. nedense bana hep oyunların değişik versiyonları, isimleri değiştirilmiş hali denk geldi. hey gidi 1,44mb'lık 10 tane disketle kurulan oyunlar...

(bkz: doom).
(bkz: doom 2).
muhteşem oyundur.allahını seven link atsın
zamanında amiga bilgisayar ile maceralara yelken açtığım oyun.
amiga 500'un efsane oyunudur.
amiga 500'ün kick_offtan sonra en efsane oyunudur. ama hiçbir zamana bir kick-off olamamıştır.
kıck off ve sensible soccer hayatımın iki önemli oyunu. lig kurulup turnuva yapılması açısından sensible soccer favorimdir.
falso verirken amiga nın joystick inin mezarını kazan eğlenceli efsane. (bkz: onla az mı gün geçirdik beeee)
bütün futbol ve menajerlik oyunlarının atasıdır. update versiyonuyla daha da bir keyifli oluyor.
Bu oyunu görmüş nesil Çok şanslıdır, tüm zamanların en efsane oyunudur, günümüz oyunlarından ne pes nede fifa futbolcu datası anlamında yanına bile yaklaşamaz, dünyadaki bütün kulupleri ve oyuncularını a dan z ye bulup transfer etme şansına sahiptiniz, hey gidi güzel günler.
görsel
görsel
süper oyundur. bundaki database hala fm de bile yok.