bugün

entry'ler (242)

vodafone net

yaklasik 10 gündür ev internet arızamı gideremeyen firma. aman uzak durun hiç bulaşmayın, arıza olduğunda telekomun ekiplerine muhtaçlar onlarda kendi işlerine öncelik veriyorlar. haklı sebepten sözleşme feshi yapılabilirmi bilen varsa beri gelsin.

hayvansal protein kaynağı gıdalar

son dönemde keşfettiğim,yag ve karbonat oranı düşük proteini yüksek hindi füme var sanırım 2.5 tl gibi ulaşılabilir bir fiyatı var.

true romance

1994 yapimi türkiyede çılgın romantik olarak bilinen baş ucu filmlerinden.kurgusu senaryosu harika. hele o alabama yokmu ah ahh you are so cool !

gecenin şarkısı

pink floyd - marooned

her gece dinlemeye çalışırım.

iddaa da güvenilmemesi gereken kulüpler

twente dir. hatta anani skim twente

çocukluk döneminin çizgi filmleri

yakari adinda sacma bi cizgi film vardi kizilderiliydi bizim yakari aksam ustu yayinlanirdi Kisa surdugunu hatirliyorum sadece ve voltran donemlerine tekabul ettigini animsiyorum.

tuvalette başa gelebilecek en kötü şey

tam o sırada müdürünün araması, yankı eşliğinde su sesleri arasinda konuşmak zorunda kalmak.

tuvalette başa gelebilecek en kötü şey

tam o sırada müdürünün araması, yankı eşliğinde su sesleri arasinda konuşmak zorunda kalmak.

muhteşem üçlüler

Kuru fasulye - pilav - cacık.

muhtemel galatasaray orduspor manşetleri

yedek kadroyla çıkan galatasarayin aklı avrupadaydi. yanlı medya sagolsun.

sahilde sevgilisiyle öpüşen türbanlı kız

duygularına yenik düşmüş masum kızdır.nekadar tuhaf bi millet olduk arkadaş size ne turbanindan , neticede hepimiz insanız hormonların azizliği diyelim geçelim gitsin.

kızdan çıkma teklifi gelmesi

yüzde doksandukuzu kabulle sonuçlanır erkekler okadar da kaba degildir sizi kirmazlar merak etmeyin kızlar.

htc desire c

yaklaşık 2 haftadır kullandığım telefon, su ana kadar bir pişmanlık yaşamadım. işlemci hızı gayet yeterli takılma vs hiç olmadi podcast uygulama desteğiyle iphone dan bir farkı kalmadı ayrıca fotoğraf ses kalitesi tatmin edici. 500 civarı akilli telefon arayanlara tavsiyemdir.

ricardo andrade quaresma bernardo

beşiktaşa gelmiş geçmiş en yetenekli ve en üst klas topçu.

gitme yoksa içerim bütün uyku haplarını
sonra karıştırırsın ruh kitaplarını
bir mektup yazarım "hep seni sevdim"le biten
sonra artık hesap et bir daha olur mu hiç neşen?
gitme yoksa atlarım en yakın köprüden hafızaya gerek yok bu olur tek hadisen
gitme yoksa katlederim bizim yan komşuları
sanra polise derim
öldürmüş masumları
gitme dünyam dönsün dönsün
dünyam dönsün dönsün
ben hiç kimse ölsün mölsün istemem
gitme yoksa yolum düşer kiralık katillere
sonra vurup durursun ıssız sahillere
gitme yoksa adım geçer akşam haberlerinde
gitgide yaşlanırsın
bir akıl hastanesinde
gitme...

beşiktaş

yeni yönetimin plansız programsız hareket etmesi, baskanin boyle bir dönemde tatile çıkabilmesi ve basketbol sezonunun sona ermesiyle birlikte sözleşmeside biten 3 kupalı ergin ataman ile anlaşmayı becerememiş bir spor klübü. gerçi küçülme vaadiyle gelen bir başkandan çok şeyde beklememek lazım orası ayrı.

15 mart 2012 beşiktaş atletico madrid maçı

haydi beşiktaş yap yapacağını kanser et bizi yine ama bu turu geç ağlat bizi.

a milli takım slovakya maçı aday kadrosu

egemen korkmaz 'ın unutulduğu liste.

mackolik yorumları

-çaydanlıktan giriyorum beyler maç kaç kaç ?

mackolik yorumları

an itibariyle karabük-fenerbahçe maçının yorumları koparmaktadır.

sabah uyandığınızda 500 yıl önceye gitmek

osmanlıda bir tımar sahibinin arsasında çalışmak zorunda kalacağını tahmin ettiğim yazarımızın başından geçenler.