bugün

entry'ler (282)

iyi ki fenerbahçeliyim denilen anlar

şu an robin van persie'nin fenerbahçe'de olması.

yazarların en sevdiği mekanlar

beşiktaş'taki old student cafe

yazarların whatsapp profil resimleri

back to the future'daki dr brown'un illüstrasyon çalışması

mhp nin ne emmeye ne gömmeye gelmesi

seçim akşamı konuşmasından sonra ortaya çıkan gelme. yıllardır bas bas akp öyle yapıyor böyle çalıyor deyip, bunları düzeltme imkanı olduğunda bana ne arkadaş benim duruşum var muhalefet olurum gerekirse atarıyla başlıktaki söylemi haklı çıkarmaktadır.

din sahibi olmak ya da dinsizlik suç mudur

hayır suç değildir.

erken seçim

bırakınız gelsinler seçimidir. korkmayın ya üçlü koalisyon yapıp şu akp'nin yediği haltları yargılayalım, krizle zaten her şekilde yüzleşeceğiz.

tayyikullah

ak trolldür.

bülent ecevit

adam gibi adamdır.

ak parti iktidara gelirse herkes uçağa binecek

siz kimsiniz arkadaş? çık dışarı çııııııkkkk

ünlülerin uğur ışılak a destek videosu

tek tek bütün isimleri listeye aldım tribine sokan video. sizi bulacağım oğlum sizi bulacağım.

ışık hızını aşmanın tek yolu

"Işık her şeyden hızlı olduğunu düşünür. Ama ışık ne kadar hızlı olursa olsun karanlık her zaman ondan önce ulaşmış ve onu bekliyor olur" demiş Terry Pratchett dedemiz.

ak parti iktidara gelirse cuma tatil olacak

nereden biliyorsun sorusunu sormak gerek. akp'nin genel kurulunda mısın arkadaşım? ayrıca böyle bir seçim vaadi mi olur? bunların cevabını istiyorum efendim.

hıristiyanları cehenneme gidecek sanan sik kafalı

onlar ki gerizekalı olanlardır.

uğur geylani ışılak

karaktersizdir.

4 haziran 2015 karşıyaka fenerbahçe ülker maçı

son dakikalara gelene kadar geride olup, uzatmaya götürdüğümüz maç. uzatmada pek iyi gitmiyoruz.

allah türkü korusun

allah türkü koruyorsa türk olmayanları koruyan kim? onları koruyan da allah. düz mantık, anladın? boş boş işlerle uğraşmayın efendiler.

çerkes

twitterda takip ettiğim denef huvaj'ın * Canlar Ülkesi adında eylül ayında Abhazya'da çekeceği belgesel için bir site gördüm, şahsım adına ilk iş bağış yapmak oldu. çektiği çok güzel fotoğraflar var kendisinin. böyle girişimci bireylere destek verilmeli bence. kültürüne uzak olduğum ama her fırsatta bilgi edinmeye çalıştığım çerkesler için ben de bir iki satır karalamak istedim efendiler, teşekkürler.

selahattin demirtaş ın ülkücü ırkçılara ayarı

doğru ayar. ancak eksik kalmış. aponun heykelini dikeceğiz diye dört dönen adam ayar verse ne olur vermese ne olur efendiler, güldürmeyin bizi.

aha da al videosu;
https://www.youtube.com/watch?v=ah7DCJe_EgI

faşist kimdir komünist kimdir

ikisi de sağcı ve solcu görüşlerin uç noktasıdır. faşist; milliyetçi ve dini bir görüşün ucuna gidip sert tavra bürünmek kendi milliyetini ve dinini kendisinden olmayanlardan daha ayrıcalıklı görmek demektir. komünist; sosyalist, eşitlikçi, herkesin borçlanmadan barınabileceği, karnını doyurabileceği bir sistemi, çarkı döndürmek için insanları öldürene kadar çalıştırmayı meşru gören bir yapıdır. yani temelde ikisi de tiranlığı kabul eden gerizekalı kavramdır. bunu benimseyen de ultra gerizekalıdır. sinirlendim bak şimdi.

emine ülker tarhan

kendisinden zamanında çok umutlu olduğum siyasetçiydi. artık değil. anadolu partisi ne arkadaş? zamanı mıydı? önce akpyi indirmek gerek, neden acele ettin ablacım?